Yandaşlığın bu kadarı

Yandaşlığın bu kadarı
TRT Haber Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Böken'in konuğu AKP'li Hüseyin Çelik'ti.

TRT Haber'de yayınlanan ve sunuculuğunu TRT Haber Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Böken'in yaptığı 'Ne Oluyor' programının konuğu AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik'ti. Hüseyin Çelik programda gündeme yönelik açıklamalarda bulundu.

Programın sunucusu olan TRT Haber Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Böken'in ise program boyunca AKP'ye yaranmaya çalışması dikkatlerden kaçmadı. Ahmet Böken Ergenekon kararları ve İlker Başbuğ hakkında konuşulurken İlker Başbuğ'a 'sayın' dememek gerektiğini söyledi.

Ayrıca Hüseyin Çelik Erdoğan'ın yargıya müdahale etmediğini iddia etti. Ahmet Böken bir gazeteci olarak Çelik'e Hakan Fidan olayında Erdoğan'ın yargıya nasıl müdahale ettiğini hatırlatmadı. Ahmet Böken AKP'ye yaranmak için elinden geleni yaptı ama bir gazeteci olarak biz soruyoruz Hakan Fidan olayı yargıya müdahale değil miydi? Deniz Feneri Davası yargıya müdahale değil miydi? Ergenekon Davası başlı başına Hükümetin yargıya müdahalesi değil miydi?

Belki de Ahmet Böken, Yiğit Bulut'a özenmiştir. Ahmet Böken'i de çok yakında  Erdoğan'ın Başdanışmanı olarak görebiliriz.(MUO)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com