Yanlız Kurt Bahçeli Kayseri'deydi

Yanlız Kurt Bahçeli Kayseri'deydi
İstifalarla sarsılan Bahçeli MHP'nin kalesi olarak gösterilen Kayseri'de halka seslendi.

Devlet Bahçeli kaset istifalarıyla sarsıldığı bugün Kayseri'de moral buldu. Meydanı dolduran coşkulu kalabalığa seslenen MHP lideri hükümetin ekonomi politikalarını eleştirirken kaset istifalarına değinmedi.

Başbakan'ın çıraklık, kalfalık, ustalık benzetmesine tepki gösteren Bahçeli, 'Hükümet, gaflet delalet, ihanet içerisinde. Biz Kayseri'den birinci parti olmak istiyoruz çünkü biz sizi karşılıksız seviyoruz' dedi

İşte Bahçeli'nin açıklamalarının satır başlar: 

Bu hükümet döneminde milli birlik ve bütünlüğümüz zarar görmüştür. Bu hükümet Türkiye'yi bölünmenin eşiğine getirmiştir. 

Bu hükümet şerefsizlik tartışması sonucunda İmralı ile pazarlıklar yürüttüğünü kabul etmiş ve biraz terör biraz tavizle iki dillilik, federasyon ve bölmeye yönelik bir gaflet içindedir. 

12 HAZİRAN ÇOK ÖNEMLİ

Başbakan benim birinci dönemim çıraklık, ikinci dönemimim kalfalık üçüncü dönemim ustalık diyor. Ama senin birinci dönemin Gaflet, ikinci dönemin Delalet, üçüncü döneminde Allah muhafaza İhanet olacak. Bunun için 12 Haziran çok önemlidir.  Bugün ülkemiz güven içerisinde değildir. Erdoğan çıldırmış ve çılgın projelerle milleti kandırmaya çalışıyor. Bunun kararını siz vereceksiniz. 

Dün at arabası olmayanların çocukları bugün altında iki jeeple tur atıyor...

KADINLARA ŞİDDET AKP ZAMANINDA TIRMANDI

Kadınlara yönelik şiddet bu hükümet döneminde ciddi oranda artmıştır. Parçalanan yol kenarlarına atılan, ormanlara gömülen kadınlarımız var. Öbür taraftan da kalkmış sanki miyop olmuş sadece kendi akrabalarını görüyor, mısır ticareti yapanları gemi ticareti yapanları zannediyor ki Türkiye'nin her genci yapıyor. 

Ülkemiz böyle devam edemez, etmemelidir. Bir taraftan terör bir tarafta demokratikleşme zırvasıyla anayasa yazımı bir tarafta işsizlik. Böyle bir dönemde iktidar değişimine zaruret vardır. İktidar değişimi geleceğe yeniden umut bağlama anlayışı yaratır. Bu karar sizindir karar anı 12 Haziran'dır. 

PAKETLE MİLLETİ TEHDİT EDİYORLAR

Paketler dağıtılıyor ve eğer AKP'ye oy verirsen bu paketler sana sürekli diyorlar. Bu paketler sizin hakkınızdır. Bu paketler dolaylı ve dolaysız vergilerden karşılanır. 

Size dağıtılan yardımlarda AKP'nin bir tek kuruşu yoktur. AKP o ürenleri kendi yandaşlarına ihale ederek kendi zenginlerini yaratmaktadır.

Biz Hilal Kart'la yoksulluğu teşhir eden anlayışı yok edeceğiz.  Hilal Kart aynı zamanda helal bir karttır. Hilal Kart eve aş esnafa iş demektir. Esnaf kardeşim peşin çalışarak 13 milyon kişi için ayrılmış payı kullanmış olacak. Bir kez daha diyorum Aile Sigortası yardımı 325 Tl olacak. Öğrenci kardeşlerimize cep harçlığı 50 lira olacak. Özürlülere 320 lira vereceğiz. Engelli yardım aylığı 450 TL olacak.

KAYSERİ'DE BİRİNCİ PARTİ OLMAK İSTİYORUZ

Başbakan diyor nereden bulacaksınız bu parayı diyor, yandaşlarına giden paranın musluğunu kestiğimiz zaman o havuz dolar da taşar. Allah'ın izniyle yoksulun rızkı MHP iktidarında artacak. Biz Kayseri'yi karşılıksız seviyoruz. Biz sizi seviyoruz. Kayseri'de birinci parti olmak istiyoruz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com