Yapılan baskınlara Ulusal Kanal'dan cevap var!

Yapılan baskınlara Ulusal Kanal'dan cevap var!
Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Adnan Türkkan Ergenekon Davası öncesi yapılan baskınlara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Silivri'deki duruşma öncesi "İşçi Partisi'ne, Ulusal Kanal'a, Aydınlık'a ve TGB'ye yapılan polis baskınlarına yönelik açıkla Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Adnan Türkkan'dan geldi.

Canlı telefon bağlantısıyla katıldığı programda "İşçi Partisi'ne, Ulusal Kanal'a, Aydınlık'a ve TGB'ye yaptıınız baskınlar her yeri Silivri'ye çevirecek” dedi.

Ulusal Kanal, Aydınlık Gazetesi, İşçi Partisi'nin de olduğu Deva Çıkmazı'nda bu operasyonlara karşı tepki için basın açıklaması olacağını belirten Türkkan,” Bütün yurtseverleri davet ediyorum. Bu gün Türkiye'de adil Yargı yoktur, Türkiye'de Yargının Y'si ile yok. Cumhuriyet'in hukukunu kurmak için ayağa kalkıyoruz” şeklinde konuştu

"Kaldırgınız her taşın altında kalıyorsunuz"

Adnan Türkkan operasyonları değerlendiği yayında şunları söyledi, “Bizim birçok arkadaşımız bu hukuksuzluk yüzünden içeride ama bu operasyonlar yıldıramaz bizi. Bu operasyonlar yıldırazmaz bizi vazgeçin, kaldırdığınız her taşın altında kalıyorsunuz. Telaşla çabalıyorsunuz. Bu gün Almanya'da da bir eylem olacak saat 17'de. Çünkü buradaki halk da faşizmin ne demek olduğunu çok iyi biliyor”

"13’te Deva Çıkmazına"

Son olarak Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Adnan Türkkan, “RTÜK cezaları, soruşturmalar bizi yıldıramaz bizim mücadelemiz oldu artık. Saat 13'te Deva Çıkmazı'na milletimizi ayağa kalkmaya çağırıyorum" dedi. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com