"Yapılan Haberler Dedikodulardan İbarettir"

"Yapılan Haberler Dedikodulardan İbarettir"
Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Güral, telekulak operasyonu içerisinde gözaltına alındığı ile ilgili haberleri kabul etmediğini belirterek, haberde yer alan konuyla bir ilgisi olmadığını özellikle vurguladı. Erkan Güral, kendisiyle ilgili y

Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Güral, telekulak operasyonu içerisinde gözaltına alındığı ile ilgili haberleri kabul etmediğini belirterek, haberde yer alan konuyla bir ilgisi olmadığını özellikle vurguladı. Erkan Güral, kendisiyle ilgili yapılan haberlerin dedikodu olduğunu söyledi.
Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Güral, telekulak operasyonu içerisinde gözaltına aldığına ilişkin çıkan haberleri yalanladı. Güral, 'Şahsım olarak, habere konu olan olayla ilgili hiçbir alakam bulunmamakla birlikte, ne bir gözaltına alınmam ne de haberde yer alan konuya ilişkin hukuki davam bulunmamaktadır' açıklamasında bulundu.
Güral, yaptığı yazılı açıklamada, bugün bir gazete ve bazı internet sitesinde yayınlanan, 'Kütahya Porselen'in oğlu Erkan Güral gözaltına alındı' başlıklı haberin hiçbir şekilde gerçeği yansıtmadığını vurguladı. Güral, açıklamasını şu şekilde sürdürdü:
'Telekulak Operasyonu içerisinde şahsım ve şirketimize ilişkin asılsız haberler yayınlanmıştır. Haberde yer alan 'Kütahya Porselen'in sahibinin oğlu Erkan Güral gözaltına alındı' ifadeleri hiçbir suretle gerçeği yansıtmamaktadır. Şahsım olarak, habere konu olan olay ile ilgili hiçbir alakam bulunmamakla birlikte, ne bir gözaltına alınmam ne de haberde yer alan konuya ilişkin hukuki davam bulunmamaktadır. Başta ailem olmak üzere, şahsım ve çevremde büyük üzüntü yaratan bu talihsiz ve yanlış haberin düzeltilmesini rica ederim.'

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com