Yaprak Dökümü Finalinde Büyük Gaf!

Yaprak Dökümü Finalinde Büyük Gaf!
Gözyaşları bol final dizisiyle sükse yapan Yaprak Dökümü, demiryolu hattı bulunmayan Trabzon'a bilet alan kahramanlarıyla unutulmayacak...

Final bölümüyle ekrana veda eden Yaprak Dökümü, akıttığı bol gözyaşlarının yanı sıra, inanılmaz gaflarıyla da hatırlanacak. Çünkü final sahnesinde Ali Rıza Bey'in ölümüyle Trabzon'a dönme kararı alan aileden Şevket'in Haydarpaşa gişesinde Trabzon'a '2 tam 1 öğrenci' bir bilet istemesi unutulacak gibi değil. Ne romanın yazıldığı ne de dizideki olayların yaşandığı günümüzde Trabzon'a bir tren gitmesi mümkün değil. Çünkü Trabzon'a yıllır içinde birçok platform kurulsa da henüz bir tren yolu hattı döşenmiş değil.

PERA'DA HÜZÜNLÜ GECE

'Yaprak Dökümü'nün Pera Palas'ta gerçekleştirilen 'Yaprak Dökümü Yolun Sonu' davetine, iş, sanat, cemiyet ve medya dünyasından isimler konuk oldu. Dizinin sabırsızlıkla beklenen final bölümü yayınlanmaya başladığı andan itibaren ise salonda büyük bir alkış koptu. Duygu yüklü sahnelerin zirveye ulaştığı bölümlerde ise birçok davetli gözyaşlarını tutamadı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com