Yaratıcı istifa şöhret getirdi

Yaratıcı istifa şöhret getirdi
İstifa videosunu Youtube’a koydu, kahraman ilan edildi.

 New York’ta Rhode Island eyaletindeki bir otelin çalışma koşullarından bıkan Joey DeFrancesco 3,5 yıl sonra işinden istifa etmeye karar verdi. Joey, sabah 5’te işe başlayan ve gece yarısına kadar çalışmaları beklenen otel çalışanlarının uzun çalışma saatlerinden şikayet edince işten çıkarıldıklarını belirtti. İşinde mutsuz olan ve kötü çalışma koşullarından bıkan Joey istifasının ardından kahraman ilan edildi.

Joey, patronuna istifa dilekçesini vermeye arkadaşlarının çaldığı bir bando takımı ve bir kamera ile gitti. Bando takımı eşliğinde patronuna istifa dilekçesini veren Joe, eve döndüğünde istifasının çekildiği videoyu Youtube’a yükledi. Video kısa sürede izlenme rekorları kırdı. Joe’nun kahraman ilan edildiği, 2 milyon üzeri kişinin izlediği videoya 3 bin üzerinde yorum geldi.

Videoda Joey arkadaşlarıyla birlikte çalıştığı otelin önünde duruyor, kameraya az sonra istifa dilekçesini patronuna vereceğini söylüyor. Arkadaşlarıyla birlikte çalışan girişinden giren Joe, pusuya yatarak patronunun gelmesini bekliyor. Kısa süre sonra patronu yüzünde kızgın bir ifadeyle içeri girerek Joey ile arkadaşlarına orada ne işleri olduğunu sorarak dışarı çıkmalarını söylüyor. Joey, ‘istifa etmek için buradayım’ diyerek istifa dilekçesini patronuna uzatıyor.Patronu dilekçeyi elinden almayınca Joey dilekçeyi havaya fırlatıyor ve o anda bando takımı çalmaya başlıyor. Joey önde, bando takımı arkada kahraman edasıyla otelden ayrılıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com