Yardımcılar kapıştı!

Yardımcılar kapıştı!
ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ile Cumhuriyetçilerin başkan yardımcısı adayı Paul Ryan, ilk kez yüz yüze gelerek televizyon açık oturumunda kozlarını paylaştı.
Kentucky eyaletindeki Centre College'da yapılan ve 90 dakika süren oturumda, federal bütçe açığı, vergiler, işsizlik, sağlık sistemi gibi Amerikan ekonomisini ilgilendiren konuların yanı sıra, Libya, Afganistan, Suriye ve İran gibi dış politika konuları ve kürtaj konusu tartışıldı.
 
Biden-Ryan karşılaşması, içeriğinin yanı sıra geçen hafta nispeten ''nazikane'' bir havada geçen Obama-Romney düellosunun aksine daha hararetli bir tartışmaya sahne olmasıyla hafızalara yerleşti.
 
Tartışmalarda, ikilinin sık sık birbirlerinin sözünü kestiği, konularda son sözü birbirlerine kaptırmamaya çalıştığı görüldü. 
 
Biden'ın gülmeleri, kimi yorumcular tarafından ''antipatik'' bulunurken, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da da alay konusu oldu. 
 
Amerikan medyasında münazarayla ilgili yapılan tartışmalarda, Biden ve Ryan'ın ''berabere'' kaldığı yorumları ağır bastı. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com