Yarışmayı kaybetti birinciyi öldürttü!

Yarışmayı kaybetti birinciyi öldürttü!
Brezilya’da bir klip çekimi için düzenlenen güzellik yarışmasını kazanan Alini Oliveira çekimden hemen önce öldürüldü. Tetiği çeken ise yarışmada ikinci olan kızın sevgilisiydi...

Brezilya’da geçen ay öldürülen güzellik kraliçesinin cinayetinin arkasından, aynı yarışmada ikinci gelen yarışmacı çıktı.

Ülkenin güneydoğusunda yer alan Cariacica şehrinde ülkenin sevilen müzik gruplarından birinin klibindeki rol için bir güzellik yarışması düzenlendi. Bu yarışmada Alini Oliveira (21) birinci geldi. Fakat Oliveira, klip çekimine katılmak üzereyken bir adamın silahlı saldırısı sonucu hayatını kaybetti.

ÜÇ KİŞİ GÖZALTINDA

Polisin peşine düştüğü Deivid Correa isimli adamın aynı yarışmada ikinci olan Adayane Matias’ın (20) erkek arkadaşı çıkması cinayeti başka bir boyuta taşıdı. Bunun üzerine sorgulanan Matias, işbirlikçi arkadaşı Juliermeson Baston ve Correa, cinayeti birlikte planladıklarını itiraf etti.

Dansçı olan üçlünün bu yarışmayı kariyerlerinin en büyük şansı olarak gördüğü ve Oliveira’nın yerine Matias’ı geçirmek için böyle bir suikast planladıkları ortaya çıktı. Buna göre Matias ve Baston planı yapmış ve Correa’nın da cinayeti işlemesine karar vermişlerdi.

Matias, sevgilisi Correa’ya “bu cinayetin sevgisini ispatlaması için bir şart olduğunu” söylemişti. Tutuklanan üçlü, birinci dereceden cinayetle yargılanacak. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com