Yasak aşk klimadaki gizli kamerada!

Yasak aşk klimadaki gizli kamerada!
Klima içerisine yerleştirildiği öne sürülen kamera, gizli aşkı ortaya çıkardı.

Aydın'ın İncirliova İlçesi Ziraat Odası'nda memur olarak çalışan 38 yaşındaki evli B.K. ile şoför olarak görev yapan 38 yaşındaki Ö.D.'nin arasında yaşanan yasak aşk, aynı kurumda çalışan 27 yaşındaki G.M.'nin klima içersine yerleştirdiği ileri sürülen kameraya takıldı. Olayın ortaya çıkmasının ardından 3 çalışanın işine son verildi.İLÇEDE GÜNÜN KONUSU OLDU

Yaklaşık iki ay önce İncirliova Ziraat Odası'nda yaşanan yasak aşk skandalı, ilçede günün konusu oldu. İddiaya göre, ziraat odasında memur olarak çalışan evli B.K. ile şoför olarak görev yapan Ö.D., bir süre önce aşk yaşamaya başladı. İkilinin durumlarından şüphelenen bir başka kadın çalışan G.M.'nin, Ziraat Odası Meclis Salonu'ndaki klima içerisine yerleştirdiği ileri sürülen gizli kamera, yasak aşkı saniye saniye görüntüledi.

CD'Yİ AĞAÇ ALTINA BIRAKTI

İkili arasında yaşanan ilişkilere ait görüntüler, bu kamera tarafından kaydedildi. CD'ye yüklenen görüntüler, bir ağaç altına bırakılarak, kimliği belirsiz bir kişi tarafından telefonla aranan B.K.'nın ağabeyine ulaştırıldı. Bu durumun ilçede yayılmasıyla birlikte B.K.'nın eşi de olaydan haberdar oldu.

SAVCILIĞA BAŞVURDU

Kendisine yapılan şantaj sonrası evliliği çatırdamaya başlayan B.K, savcılığa suç duyurusunda bulundu. B.K.'nın şikayeti üzerine İncirliova Emniyeti de, savcılığın talimatı üzerine Ziraat Odası'nda arama yaptı.

KLİMADA GİZLİ KAMERA

Yapılan aramalarda klima içerisine gizlenmiş gizli kamera ele geçirildi. Ardından kamu kurumundaki tüm bilgisayarlara da el koyan polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Olayın ardından B.K., Ö.D. ve G.M.'nin işine son verildiği öğrenildi. (IUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com