Yasak Aşktan Çocuğu Oldu!

Yasak Aşktan Çocuğu Oldu!
Ünlü diyetisyen Ender Saraç baba olmanın mutluluğunu yaşıyor...

Ünlü diyetisyen Dr. Ender Saraç'ın 20 yıllık eşiyle boşanma davası sürerken, sevgilisi Amerika'da bir bebek dünyaya getirdi.

BENAN İLE İKİ YILDIR BİRLİKTE

ENDER Saraç baba oldu! Ünlü diyetisyenin iki yıldır birlikte olduğu sevgilisi Benan Kurtuluş, 25 Kasım'da New York'ta doğum yaptı. Kurtuluş-Saraç çiftinin bir oğulları oldu. Saraç, bebeklerinin ABD vatandaşı olabilmesi için sevgilisini Eylül ayının ortasında New York'a götürmüştü. Kendisi de doğum için New York'a gitti.

BOŞANMA DAVASINA 1 AY VAR

ÜNLÜ diyetisyen, 2004'te Sevgi Saraç'tan boşanmak için dava açmış, ancak eşi boşanmaya yanaşmayınca dava reddedilmişti. O tarihten sonra bir daha bir araya gelmeyen Saraç çiftinin boşanabilmesi için gereken yasal sürenin dolmasına bir ay kaldı.

YASAK AŞKIN MEYVESİ DOĞDU!

Ünlü diyetisyen Dr. Ender Saraç'ın 20 yıllık eşiyle boşanma davası sürerken kalbini başka bir kadına kaptırdığını; üstelik sevgilisi Benan Kurtuluş'un hamile olduğunu ilk bu köşede okumuştunuz. Saraç ile Kurtuluş, doğacak oğullarının Amerikan vatandaşı olmasını istemiş; bu yüzden Ender Bey, sevgilisini Eylül ortasında New York'a götürmüştü. Sonunda New York'tan müjdeli haber geldi; Benan Hanım 25 Kasım'da oğlunu dünyaya getirmiş. New York'tan gelen haberlere göre, Benan Hanım'ın da oğullarının da sağlık durumu iyiymiş.

VUSLATA BİR AY KALDI!

Saraç, 2004 yılında eşi Sevgi Saraç'tan boşanabilmek için Sarıyer Aile Mahkemesi'ne başvurmuştu. Ancak eşi boşanmaya yanaşmayınca dava reddedilmiş; o tarihten sonra da yeniden bir araya gelmemişlerdi. Mecburen 'Önce bebek, sonra nikah' modasına uyan Saraç ile Kurtuluş'un vuslata ermesine de çok az bir zaman kalmış! Ender Bey'in eşinden boşanabilmesi için gereken yasal süre yaklaşık bir ay sonra doluyormuş. Umarım oğullarını sağlıkla büyütürler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com