Yaşaması bile mucize!

Yaşaması bile mucize!
Yanan gencin sırrı, konuşursa çözülecek...

Antalya'da 17 yaşındaki F.Y., bir akaryakıt istasyonunun yanında, vücudunda üçüncü derecede yanıkla otururken bulundu. Polislerin sorularına cevap veremeyen genç, yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı.

YANMIŞ HALDE BULUNDU

Olay, dün öğle saatlerinde akaryakıt istasyonunda çalışanların polise haber vermesi üzerine ortaya çıktı. İstasyondaki çamaşırhanede çalışan Firdevs Öğreten, çamaşır asmak isterken istasyonun arka duvarında beton üzerine oturmuş, vücudunun büyük bölümü yanmış bir erkek gördü. Diğer çalışanlara da haber veren Öğreten, gördüğü manzara karşısında büyük şok yaşadı. Konuşamayan ve sadece su isteyen genç, çağrılan ambulansla Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürüldü.

YOĞUN BAKIMA ALINDI

Hastanede doktorların ve polislerin sorularını yanıtsız bırakan genç, adının F.Y, yaşının ise 17 olduğu söyledikten sonra kendisinden geçti. Suni solunum cihazına bağlanan F.Y.,yoğun bakım ünitesine alındı.

'YAŞAMASI BİLE MUCİZE'

Vücudunda üçüncü derece yanık bulunan gençle ilgili olarak doktorlar, hayati tehlikenin büyük ölçüde devam ettiğini, yaşıyor olmasının bile mucize olduğunu söyledi.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com