"Yaşanmışı yaşadık"

"Yaşanmışı yaşadık"
Beşiktaş'ın teknik direktörü Carlos Carvalhal, Ankaragücü maçı sonrası açıklamalar yaptı.

Sansürsüzhaber - Beşiktaş'ın Portekizli teknik direktörü Carlos Carvalhal, Ankaragücü ile 0-0 berabere kaldıkları maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalar yaptı. 

Carvalhal, "Ankaragücü takımını tebrik etmek istiyorum. İyi işler çıkardıklarını söyleyebilirim. Umuyorum ki, ligin sonuna kadar böyle devam ederler. Böylelikle ligin sonunda daha farklı bir yerde olabilirler. Maçın hikayesine gelecek olursak, yaşanmışı tekrar yaşamış gibi olduk. Defans yapan takımlara karşı pozisyon bulmanız çok zor. Bulduğunuz pozisyonları gole çevirmeniz lazım. Bulduğumuz pozisyonları gole çeviremedik. Skor çok daha farklı olabilirdi. Pozisyonları bulduk ama sonunu getiremedik. Bu açıdan sıkıntı yaşadık" diye konuştu. 
 
Portekizli çalıştırıcı sözlerine, "Bizim kanatlarımızda 7 oyuncumuz vardı. Maç içinde birçok risk aldık. Ankaragücü gibi defans yapan takımlara karşı 3-4 tane pozisyon bulmanız lazım. Biz fazlasını bile bulsak da golü bulamadık. Diğer maçlarda da benzer sıkıntılar yaşamıştık. Tekrar bu sıkıntıyı yaşayacağımızın bilincindeydik. Risk aldık ama başaramadık. Pozisyonları değerlendiremedik ve maç böyle sonuçlandı" diyerek sözlerini noktaladı. (EME)
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com