Yaşar Nuri Öztürk Evlenmek İstiyor!

Yaşar Nuri Öztürk Evlenmek İstiyor!
Yaşar Nuri Öztürk bu kez özel hayatı ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

'İslam'da teravih diye bir namaz yoktur' diyerek dikkatleri üzerine çeken İlahiyat Profesörü Yaşar Nuri Öztürk bu kez özel hayatı ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Sultan-ı Beyaz programı ile Beyaz TV ekranlarına merhaba diyen Seda Sayan, İlahiyat Profesörü Yaşar Nuri Öztürk'ü fena köşeye sıkıştırdı.

'İslamda teravih diye bir namaz yoktur' diyerek büyük tepki çeken İlahiyat Profesörü Yaşar Nuri Öztürk, özel hayatına dair herşeyi Seda Sayan'a anlattı.

Sultan-ı Beyaz programına kapılarını açan İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, Seda Sayan'ın evlilik ile sorusuna öyle bir cevap verdi ki izleyiciler şaşkına döndü.

Seda Sayan'ın, " Hocam daha ne kadar bekar kalacaksın" sorusuna Öztürk, "Ne bileyim ben, boşanalı 1,5 sene oldu ortada bir hikaye yok " diyerek ünlü sanatçıya sitem etti.

Yaşar Nuri Öztürk asıl bombayı ise evleneceği kişide aradığı özelllikleri anlatırken patlattı.

Öztürk, " Şartlarım belli, 25-35 yaş arası, boşanmış olabilir, çocuklu birisi olmaz. Biri çıkarda ya hoca 21-22 bulduk derse benim bir şikayetim olmaz" dedi.

Seda Sayan'ın "Hocam sizin de çocuğunuz var ama" demesine ise Öztürk, " Çocuk dediğin 30 yaşında evli barklı. Hem evleneceğim kişinin 30 yaşında çocuğu varsa en az 50 yaşında olur o da benim işime yaramaz" yanıtı ile herkesi şaşkına çevirdi.

Öztürk bu kriterler haricindekilere de resti çekti. Öztürk, " Olacaksa böyle olacak, yoksa gelen hanım giden paşam ben özgür hayatımı yaşar giderim" dedi.

Her sabah muntazam olarak spor yaptığını belirten Öztürk, 60 yaşında olmasına rağmen kendini 30 yaşında gördüğünü de söylemeden geçemedi.

Beyaz Gazete

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com