Yaşıma Bakma, Söylediklerime Bak!

Yaşıma Bakma, Söylediklerime Bak!
Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah'ın köylü bir teyzeye sorduğu soru karşısında aldığı cevap bütün köylüleri güldürdü...

Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah'ın köylü bir teyzeye sorduğu soru karşısında aldığı cevap bütün köylüleri güldürdü. Vali Cerrah köy ziyaretinde sıkıntılarını anlatan bir teyzeye 'kaç yaşındasın' anlamına gelen 'tevellüt kaç ana' demesi üzerine 'tevellüdümü ne yapacaksın, söylediklerime bak sen' cevabını alınca neşeli dakikalar yaşandı.

Kumarlı-Karagedik yol yapım çalışmalarında inceleme ve denetlemelerde bulunmak için Kumarlı köyüne giden Vali Celalettin Cerrah köy sakinleri ile bir araya geldi. Vali Cerrah burada köye yapılan hizmetler hakkında bilgiler verdi.

Köy yolunun yıl içerisinde asfaltlı bir şekilde teslim edileceği müjdesini veren Vali Cerrah konuşmasının ardından köy sakinlerinin sıkıntılarını dinledi. Vali Cerrah'ın masasının yanı başına oturan Ayşe isimli yaşlı bir kadın, kendi sıkıntısını anlatırken ilginç bir diyalog yaşandı. Vali tarafından kendisine sorulan 'tevellüt kaç ana' sorusuna 'tevellüdümü ne yapacaksın, söylediklerime bak sen 'cevabını verince etrafta toplanan köylüler ve protokol üyeleri, kendilerini gülmekten alamadı

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com