Yaşlı kadının evinden 5 kamyon çöp çıktı

Yaşlı kadının evinden 5 kamyon çöp çıktı
Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Işık Mahallesi’nde ikamet eden yaşlı bir kadının evinden yaklaşık 5 kamyon çöp boşalttı.

Belediye ayrıca kent merkezinde 2012 yılı içerisinde toplam 5 çöp evin boşaltıldığını bildirdi.

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü, vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine Işık Mahallesi Şehit Ahmet Yılmaz Caddesi üzerinde ikamet eden F.K. adlı yaşlı kadının evinden yaklaşık 5 kamyon çöp çıkarttı. Temizlik Müdürlüğü ekipleri yaşlı kadının tek başına yaşadığı çöp evi; İl Emniyet Müdürlüğü, Zabıta ve İl Sağlık Müdürlüğü’nden gelen görevlilerin nezaretinde 6 saatte temizledi. F.K. adlı kadın Temizlik Müdürlüğü görevlilerinin çalışması sırasında görevlilere tepki gösterdi.

Vatandaşlardan gelen şikayetleri değerlendirerek ilgili kurumların nezaretinde F.K. adlı kadının evinde yaptıkları çalışmaların 6 saat sürdüğünü belirten Belediye Temizlik İşleri Müdürü Kenan Kara, 2012 yılı içerisinde toplam 5 ayrı çöp evi temizlediklerini bildirdi. Vatandaşların bu tp konularda duyarlı olmasını istediklerini de belirten Kenan Kara, “ Çevre ve halk sağlığını olumsuz etkileyebileceği için çöp evlerin tespit edilip boşaltılması gerekiyor. Bu nedenle her türlü şikayeti ve ihbarı değerlendirmeye devam edeceğiz”  (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com