Yaşlı kadının torunlarına şiddet uyguladığı iddiası

Yaşlı kadının torunlarına  şiddet uyguladığı iddiası
İşsiz adam, kayınvalidesinin şiddet uyguladığını iddia ettiği 3 çocuğunun devlet tarafından koruma altına alınmasını istedi

Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde işsiz bir şahıs, kayınvalidesi tarafından şiddete maruz bırakıldığını iddia ettiği çocuklarının devlet tarafından koruma altına alınmasını istedi.
İlçeye bağlı Bey köyünde oturan 37 yaşındaki Salih Ölmez, eşinin 15 gün önce 3 çocuğu ile birlikte geçimsizlik ve ekonomik sıkıntı yüzünden anne ve babasının yanına sığındığını ancak 3 çocuğunun kayınvalidesi tarafından şiddete maruz kaldığını iddia etti. Çocuklarının devlet tarafından koruma altına alınmasını isteyen Ölmez, " 2010 yılında Uşak'ta çalıştığım inşaattan düştüm. Şu anda belimde 4 tane platin var. 6 ay koltuk değnekleriyle gezdim. Sakatlığım yüzünden ağır işlerde çalışamıyorum. Yüzde 36 iş göremez raporu aldım. 238 TL sigortadan maaş bağlandı. Ben bu para ile nasıl geçinirim? 1,5 yıldır işsizim. Çocuklarıma bakmakta zorlanıyorum. Bu yüzden evde huzursuzluk başladı. Eşimle kavga ettim. Sinirlendim ve bir ara eşimi dövdüm. Kadına el kaldırmak ve onu dövmek suç ancak benimki de can. Artık dayanacak halim kalmadı, sinir hastası oldum. Eşim E.Ö., 15 gün önce evini ve çocuklarını terk edip Emet ilçesinde oturan anne ve babasının yanına gitti. Tek başıma bakamayacağım için öbür gün çocukları annesine teslim ettim. Ancak eşim çocuklarımın kayınvalidem Şerife Ö.'den şiddet gördüğünü söyledi. Çocuklarım da telefonda anneannelerinin kendisini dövdüğünü söyledi. Çocuklarımın orada sağlıklı olmadığını düşünüyorum. Ayrıca eşim de çocukları istemediğini ve onlara bakmayacağını söylüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com