Yaşlılarımızı Unutmayalım...

Yaşlılarımızı Unutmayalım...
AKP Merkez İlçe Sosyal İşler Başkanlığının faaliyetleri çerçevesinde Kütahya Huzurevi'ne ziyarette bulundular.

AKP Merkez İlçe Sosyal İşler Başkanlığının faaliyetleri çerçevesinde Kütahya Huzurevi'ne ziyarette bulundular.
Bir ömrün büyük kısmını topluma ve ülkeye hizmetle geçirmiş insanların yaşlandıkları ve bakıma muhtaç oldukları dönemde ömürlerinin sonuna kadar insan onuruna yakışır bir şekilde bakım talep etme hakları olduğunu belirten AKP'liler,. ailelerinden ve cocuklarından bu hizmeti çeşitli nedenlerle alamayanlara bu hizmet imkanlar ölçüsünde devlet tarafından yerine getirildiğini vurguladılar.
Hatırlanmaktan mutlu olan yaşlılar, partililerin dağıttığı hediyelerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Aile ortamını aratmayan sohbetlerin yaşandığı ziyarette, yaşlıların elini öpen, onlarla sohbet eden partililer Yaşlılara Saygı Haftası'nda huzurevi sakinlerinin sevinçlerine ortak oldular. Yaşlı insanların dün ile bugün arasında köprü kurduğunu, kültürümüzü, değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımız olduklarını ifade eden partililer, yaşlıların sadece bu özel günlerde değil her zaman hatırlanması gerektiğini vurguladılar.
AKP'lilerin kendilerini ziyaret etmesinden çok memnun olan huzurevi sakinleri, “İnsanların bizi hatırlamaları, böyle özel günlerde bizi yalnız bırakmamaları çok güzel. Bizi sık sık ziyarete gelsinler” dediler. (M.AKSU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com