Yastık Yokmuş, Sevişmişler!

Yastık Yokmuş, Sevişmişler!
40 yıl sonra ortaya çıkan çıplak gerçek..

Hollywood, 1970'lerde bir seks sahnesiyle sarsılmış ve oyuncuların gerçekten seviştiği iddiaları ortalığı kasıp kavurmuştu. Yeni yayımlanacak kitap da, 1973 yapımı 'Don't Look Now' adlı filmin meşhur sahnesiyle ilgili Hollywood dedikodularının tamamen doğru olduğu ortaya koydu.

Variety dergisinin eski editörü Peter Bart, 'Infamous Players: A Tale of Movies, the Mob, (and Sex)' adlı kitabında Paramount Pictures'ın genç bir yöneticisi olarak filmin çekildiği Venedik'teki sete yaptığı ziyaretleri anlatıyor.

Kitabın bir kopyasını ele geçiren The Hollywood Report'a göre, Bart, sahnenin çekimini izlediğini, oyuncular Donald Sutherland ve Julie Christie'nin tamamen çıplak olduğunu aktarıyor.

Bart, "Artık rol yapmadıkları açıktı. Kamera önünde seks yapıyorlardı. Yönetmene döndüm ve 'Kes demeni beklemiyorlar mı?' diye sordum. 'Sadece sahneyi çektiğimden emin olmak istiyorum' dedi" diye yazıyor ve gördüklerinin sahnenin ötesine geçtiğini aktarıyor.

Kitapta ayrıca, film çekildiği sırada Christie ile ciddi bir ilişkisi olan aktör Warren Beatty'nin çok öfkelendiği ve sahnenin çok müstehcen olduğu gerekçesiyle düzenlenmesini istediği de anlatılıyor. Kitap Mayıs ayında piyasaya çıkacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com