Yatakta sizi ne bekliyor

Yatakta sizi ne bekliyor
Beraber yemek yiyor, gülüyor, iyi vakit geçiriyorsunuz ama yatakta sizi ne beklediğini bilmek ister misiniz? Tracey Cox yeni kitabında erkeklerin seks hayatlarına ilişkin ipuçları veriyor.
Eliniz nasıl tutuyor, nasıl öpüşüyor, yemeğe çıktığınızda nereye oturuyor? Bu ipuçlarıyla sadece yatakta değil sevgili olarak da nasıl bir sevgili olacağını gösteriyor.
 
NASIL KONUŞUYORLAR
 
Partnerinizin monoton bir konuşma tarzı varsa, yüz ifadesini ancak saatte bir kere değiştiriyorsa yatakta da sadece aynı derecede sıkıcı ve tepkisiz bir tip olabilir. Eğer yemekte konuşurken hızlı el kol hareketleri yüzünden neredeyse su bardağını devirecek durumdaysa bu hem hayat dolu birisi olduğunu hem de yatakta tutkulu olduğunu gösteriyor olabilir.
 
NE KADAR SOSYAL
 
Sıkça dışarı çıkanlar, sosyal anlamda kolayca ilişki kurabilen insanlar yataktada "iletişim kurmakta" iyi olabilir. Ayrıca ilişkilerinde de rahatlığa önem verir ve sizinle cinsel anlamda iyi iletişim kurma yeteneği olduğunu gösterir.
 
NEREDE OTURUYORLAR
 
Dışarı çıktığınızda nerede oturmayı tercih ettiği de size bir ipucu verebilir. Yemeğe çıktığınızda sizin karşınızda oturmayı tercih ediyor ve insanlara arkasını dönüyorsa zafer sizin demektir.
 
DİĞER İNSANLARLA İLİŞKİLERİ
 
Partneriniz diğer insanlarla ilişkilerinde mesafeliyse, özel alanına kimsenin girmesine izin vermiyorsa, fiziksel olarak da mesafeliyse bu önemli bir ipucudur. Bu durum cinsel anlamda da uzaklığın göstergesi olabilir. Karşınızdaki insan kendisini ifade ederken ne kadar rahatsa seks sırasında da o kadar rahat olacak demektir.
 
ELİNİZİ NASIL TUTUYOR
 
Elinizi nasıl tuttuğu bile aslında size yatakta nasıl olduğu ve sonrasında nasıl hissettiği ile ilgili bir ipucu verebilir. Parmaklarınız birbirine geçmişse bu son derece erotik olduğunu gösterir. Elinizi her bölgesine dokunuyor olması fiziksel ve duygusal olarak iletişim kurma tutkusunun bir göstergesi.
 
NASIL ÖPÜŞÜYOR
 
İşte bu da son ve en önemli ipucu. Eğer öpücük sizi kendinizden geçiriyorsa, seks de aynı oranda iyi olacaktır. Ama gerçekten berbatsa o yatağa hiç girmeyin.
 
Öpüşürken elleriyle yüzünüzü kavrayan erkekler genellikle romantik ve hassastırlar. Ayrıca bu tip erkekler sizden de aynı derecede karşılık görmeyi bekler ve tam bağlılık ister.
 
Eğer öpüşürken, iyi öpüşüyor ama dilini henüz öpüşmeye katmadıysa bu yatakta da uzun süren bir önsevişmenin sizi beklediğini gösteriyor.(SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • 'Mis gibi kokmak' isterken sağlığınızdan olmayın09 Ekim 2014 Perşembe 11:55
 • Yeni Trend ıslak makyaj09 Ekim 2014 Perşembe 11:33
 • Estetikte bu yılın Top 5′i29 Ağustos 2014 Cuma 16:29
 • Ölümle tehdit edilen 5483 kadın, bugün oy kullanamayacak10 Ağustos 2014 Pazar 12:30
 • Cinsel saldırılarda yüzde 47 artış08 Ağustos 2014 Cuma 15:01
 • Öz kızına 10 yıl boyunca tecavüz etti07 Ağustos 2014 Perşembe 13:26
 • Kadın cinayetinde skandal karar31 Temmuz 2014 Perşembe 12:15
 • Canlı yayında doğum yapacaklar05 Haziran 2014 Perşembe 20:31
 • Mutlu kadın için 16 yasak29 Mayıs 2014 Perşembe 20:31
 • Unutkan kadınlara öneriler!..02 Mayıs 2014 Cuma 23:50
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com