‘Yataktaki samimi poz’ kurtardı!

‘Yataktaki samimi poz’ kurtardı!
Tecavüzle suçlanan özel dedektifi kurtaran 'samimi görüntüler' oldu...

İzmir’de bir kadına üç defa tecavüz ettiği ve görüntülerini çektiği iddiasıyla 60 yıl hapis istemiyle yargılanan özel dedektif Bilal Kartal, kadının kameraya baktığı ve yatakta çıplak olduğu fotoğrafı mahkemeye delil olarak sundu.

Özel dedektif olarak görev yapan Bilal Kartal, 2 yıl önce bir kadının kredi kartından para çektiği iddiasıyla gözaltına alındı. Gözaltına alınan Kartal’ın ofisinde yapılan aramalarda gizli kameralar, CD’ler ele geçti. CD’leri inceleyen polis, 4 yıl önce çekilmiş ve Kartal’ın eski sevgilisi olduğu iddia edilen D.O.’nun cinsel ilişki sırasında çekilmiş görüntülerini buldu.

KADIN ŞİKÂYETÇİ OLDU
Bunun üzerine D.O.’nun ifadesini alan polis, Kartal’ın kendisine bu görüntülerle tehdit ve şantajda bulunup bulunmadığını sordu. Genç kadın, Kartal ile eskiden sevgili olduklarını ancak ilişki sırasında çekilen görüntüden haberi olmadığını ve kendisine 3 kez tecavüz ettiğini iddia ederek dedektiften şikâyetçi olduğunu belirtti.

Genç kadının şikâyetçi olmasının ardından adliyeye sevk edilen Bilal Kartal, ‘Tecavüz’ ve ‘Özel hayatın gizliliğini ihlal etmek’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. 60 yıl hapis istemiyle yargılanan Kartal, yaşananların tecavüz olmadığını ispat etmek için mahkemeye 2 adet fotoğrafı delil olarak sundu. Kartal mahkeme heyetinden, kadının kameraya baktığı ve yatakta çıplak olduğu bir karenin incelenmesini istedi.

BİLİRKİŞİ: İLİŞKİ İSTEKLİ
Mahkeme tarafından atanan bilirkişi, görüntünün tamamını izledi. Bilirkişi hazırladığı raporda, “İlişkinin yatak üzerinde başladığını, kadın ve erkeğin kameradan haberdar olduğunu, kadının, (Ne bu kamera) diye konuştuğunu” belirledi. Raporda ayrıca kadın ve erkek arasında şiddete yönelik harekete rastlanmadığı belirtildi.

KARŞI DAVA AÇACAK
Raporun sonuç bölümünde ise kadın ve erkeğin istekli olarak ilişkiye girdiği kanaatine varıldığı kaydedildi. Bilirkişi raporu ve fotoğrafları inceleyen mahkeme heyeti, 9 aydır cezaevinde yatan Kartal’ın beraatine karar verdi. Cezaevinden çıkan Kartal, “Bana iftira atan kadına dava açacağım. Onun yüzünden işim ve psikolojim bozuldu” şeklinde konuştu.(SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com