Yatılı öğrenim gören öğrencilere ziyaret

Yatılı öğrenim gören öğrencilere ziyaret
Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesi Kaymakamı Avni Kula,Sermaye Kurulu Piyasası Yatılı Bölge Okulu'nu ziyaret etti.

Ziyarete Kaymakam Avni Kula’nın yanı sıra Belediye Başkanı Saffet Acar, Cumhuriyet Başsavcısı Müslüm Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tahtaoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yapar, Garnizon Komutanı Jandarma Üstteğmen Resul Köse ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü İrfan Yüksel katıldı.

Ziyarette bir gurup öğrenci tarafından heyete nazar boncukları hediye edilirken,Kaymakam Kula öğrencilere yemek ve barınma konusunda şikayet ve isteklerinin olup olmadığını sordu.Öğrenci ve öğretmenlerle birlikte yemek yiyen heyete daha sonra Okul Müdürü Eyüp Şahin tarafından yurt binası gezdirerek bilgi verildi.

Dinar Kaymakamı Avni Kula, gençlerin geleceğin teminatı olduğunu belirterek, "Gençlerimizin yanında olduğumuzu ve değer verdiğimizi göstermek istedik. Sıkıntı ve istekleri olup olmadığını dinlemek için ilçe protokolü ile beraber gelerek sohbet edelim istedik. Aldığım cevaplarda kötü bir şeye rastlamadım. Bundan dolayı herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar ise, öğrencilere yanlarında olduklarını hissettirmek istediklerini kaydederek, "Öğrencilerimizin başarılı olması için elimizden gelen her şeyi yapmayı hazırız" diye konuştu. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com