"Yavrumu fidan gibi büyüttüm, ağaç gibi devirdiler"

"Yavrumu fidan gibi büyüttüm, ağaç gibi devirdiler"
Eskişehir'de 10 gündür kayıp olarak aranırken ormanlık alanda cesedi bulunan küçük hentbolcu Öznur Uluişden'in gözü yaşlı annesi Döndü Uluişden, "Yavrumu fidan gibi büyüttüm, ağaç gibi devirdiler. Zanlının en ağır cezaya çarptırılmasını istiyorum" ded

Eskişehir'de 10 gündür kayıp olarak aranırken ormanlık alanda cesedi bulunan küçük hentbolcu Öznur Uluişden'in gözü yaşlı annesi Döndü Uluişden, 'Yavrumu fidan gibi büyüttüm, ağaç gibi devirdiler. Zanlının en ağır cezaya çarptırılmasını istiyorum' dedi.

Çankaya Mahallesi'ndeki evlerinde komşularının ve yakınlarının taziye ziyaretlerini kabul eden ve 11 yaşındaki kızı için Kur'an-ı Kerim okutan acılı anne Döndü Uluişden, fidan gibi büyüttüğü yavrusunu ağaç gibi devirdiklerini ifade ederek, 'Bir sesimi duyan olmadı. Bari bu sefer sesimi duyun. O katil ve yandaşlarını hapishaneden çıkarmayın'' diye konuştu.
Uluişden, kızının kaybolduğu gün içinin yandığını, adeta öldüğünü hissettiğini belirterek, 'O gün acı hissettim. Yandım, kavruldum ama bir ümitle her yerden yardım istedim. Artık hiç yoktan bir tesellim var. Evladımın mezarı oldu. Onu bulmasaydım ne yapardım. Hiç yoktan bir taşı oldu, 'Evladım burada yatıyor' diyeceğim. Başında duracağım. Bütün Emniyet Müdürlüğü'ndeki çalışanlara teşekkür ediyorum. Arama kurtarmaya katılan herkes haklarını helal etsin. Yetkililerden zanlının en ağır ceza almasını
sağlasınlar. Ben yandım, evladımı kaybettim. Başka biri evladını kaybetmesin. Başka birinin canı yanmasın. 10 gündür çok kötü haldeydik. Katile yardım edenler varsa onların da bulunup cezalandırılmasını istiyorum. Annesi olarak benim isteğim bu. Tüm Türkiye'nin ileri gelen büyüklerinden bunu istiyorum'' diye konuştu. Acılı anne şimdi kızından geriye kalan görüntüleri izleyerek özlemini gidermeye çalışıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com