Yavuz Bingöl ve Olgun Şimşek Barıştı!

Yavuz Bingöl ve Olgun Şimşek Barıştı!
Sahneye çağırılan iki yakın arkadaş türkü söyleyerek barıştılar...

Olgun Şimşek, geçtiğimiz günlerde Meltem Cumbul'un doğumgününde türkü söylemek istemiş, fakat bu isteği DJ tarafından reddedilince büyük tartışma yaşanmıştı.

Şimşek'in, olayı yatıştırmak isteyen Yavuz Bingöl ile de arası açılmıştı. İki yakın arkadaşı, ünlü oyuncu Deniz Oral barıştırdı. Toprak Türkü Evi'nde bir konser veren Oral'ı yalnız bırakmayan Bingöl ve Şimşek, gecede bir araya gelince buzlar eridi. Bir ara sahneye Bingöl ve Şimşek'i çağıran Deniz Oral, ikilinin birlikte bir türkü söyleyerek barışmasını istedi. Bağlamasını eline alan Bingöl'ü kırmayan Şimşek de 'Üflediler Söndüm' türküsünü seslendirdi. Oral'ın seslendirdiği türkülere hep bir ağızdan eşlik edenler arasında Can Dündar, Nebil Özgentürk, Rauf Tamer, Oral'ın rol aldığı 'Papatyam' dizisinin kadrosu ve çekimleri devameden '72. Koğuş' filminin oyuncuları da vardı.

Önceki akşam Cihangir'de rastladığımız Olgun Şimşek son derece ilginç bir tavır sergiledi. Flaşlar patlayınca hızla koşmaya başlayan oyuncu, “Sizler nasıl insanlarsınız?” diye bağırmaya başladı. Şimşek'in bu tavrı sokakta yürüyenler tarafından hayretle izlendi.

Habertürk
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com