Yavuzselimdeki olaylarda yaralanan İlker Kaya ziyaret edildi

Yavuzselimdeki olaylarda yaralanan İlker Kaya ziyaret edildi
Büyük Birlik Partisi Bursa İl Başkanı Ömer Ünsal, Yavuzselim ve Ulus mahallelerinde çıkan olaylarda başına isabet eden kurşunla ağır yaralanan İlker Kaya'nın yakınlarına geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

BBP Bursa İl Başkanı Ömer Ünsal, Yıldırım İlçe Başkanı Fevzi Arda, Teşkilat Başkanı Aziz Özkılıç ve yöneticileriyle birlikte yoğun bakımdaki İlker Kaya'nın tedavisinin sürdüğü Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi.

Ünsal, sağlık durumu ciddiyeti koruyan İlker Kaya'nın yakınlarına geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Bursa'da böyle üzücü bir hadisenin bir daha yaşanmaması temennisinde bulunan Ünsal, "Birileri Bursa'yı karıştırmak istemiştir.Terör her zaman bunu yapacaktır görevi de budur.Önemli olan bizlerin bu konular vatandaş ve devlet olarak çok dikkatli olmak zorundayız.Yıllarca devam eden bir ve beraberliğimize dinamit konmak istemiştir.Vatandaş ve devlet olarak asla ve asla buna mahal vermememiz lazım" diye konuştu.

Ünsal, bu tür olaylarda güvenlik güçlerinin tahrik unsuru oluşturmadan başlar başlamaz müdahale etmesi gerektiğini de dile getirerek, "Aksi takdirde vatandaş kendi hukukunu araması yolunu seçiyor.Ümit ediyorum ki bundan böyle bu tip hadiselere de olay başlar başlamaz müdahale edilirse, bu tip hadiseler yaşanmasının önüne geçilebilir. Burada devlet yetkililerine önemli görev düşmektedir" şeklinde konuştu.

Ünsal, yoğun bakımdaki İlker Kaya'nın tedavisi konusunda büyük çaba gösterene doktorlara ve ailesi ile ilgilenen yetkililere teşekkür ederek, "İlker Kaya kardeşimizin duadan başka bir şeye ihtiyacı yok. Bursalılar duaları eksik etmesinler" dedi. (VİE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com