Yaygınlaşıyor..

Yaygınlaşıyor..
Koçak Gayrimenkul Bankası Emlak Sektöründeki faaliyetlerine 1980 yılında Ankara'da başladı. Doğum Yeri Isparta – Şarkikaraağaç olan Koçak Gayrimenkul Bankası Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Yılmaz Koçak, Türkiye ve Dünyadaki tüm franchise sistem

Koçak Gayrimenkul Bankası Emlak Sektöründeki faaliyetlerine 1980 yılında Ankara'da başladı. Doğum Yeri Isparta – Şarkikaraağaç olan Koçak Gayrimenkul Bankası Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Yılmaz Koçak, Türkiye ve Dünyadaki tüm franchise sistemlerini (temsilcilik ağı) inceleyerek Türk Örf ve adetlerine en uygun sistemi sağlam temeller üzerine oturtarak yola çıktıklarını ve sektörde %100 Yerli Sermaye ile faaliyet gösterdiklerini belirtiyor.

Koçak Gayrimenkul Bankası Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Yılmaz Koçak, “Bizler, bilgi birikimimizi meslektaşlarımızla paylaşarak, sistem içerisindeki üyelerimizle beraber büyümeyi hedeflemiş bir kuruluşuz” dedi. 2005 Yılında Franchise vermeye başladıktan sonra 3 yılda sayısız yeniliğe imza attıklarını ifade eden Yılmaz Koçak;  “35 ilde Temsilcilik sayısını 130 a taşımış bir kuruluş olarak bünyemizde yer alan Ankarada ilk özel kurs olma özelliğini taşıyan  TC MEB Özel Koçak Gayrimenkul Emlakçılık Kursumuz ile sektöre yetişmiş eleman sağlayarak, Üniversitelerle ortaklaşa düzenlediğimiz panel çalışmaları ile bu alanda eğitim görmekte olan öğrencilere deneyim ve bilgi birikimlerimizi aktarıyor, ofislerimizde staj ve iş imkanı sunuyoruz.”dedi.
Sektördeki 29 yıllık tecrübesini faaliyet alanınında yer alan  hizmet yelpazesinde, Gayrimenkul Geliştirme Danışmanlığı, Gayrimenkul Finansmanı ve Pazarlama , Proje Organizasyonu, Proje Kontrolörlük Hizmetleri, Etüt Mevzi İmar Planı, Parselasyon ,Kat Karşılığı Taahhüt,Portföy Yönetimi, Yatırım Fizibilite çalışmaları, Site –, Apartman – İş ve Alışveriş Merkezleri Yönetim Hizmetleri, TC MEB Özel Koçak Gayrimenkul Emlakçılık Kursu hizmetleri yer alıyor.
“Gayrimenkul Bankası olarak farkımız ailemize katılacak üyeleri öncelikle prensipleri ve ahlaki ölçütleri çerçevesinde değerlendirmemizdir. Sistemimiz çalışan herkesin birlikte kazandığı paylaşım ve bütünlük üzerine kurulu bir sistemdir. Tüm Temsilciliklerimiz Dünya'nın her bir köşesinde müşterilerini temsil edebilir, gayrimenkul aracılık hizmetlerini yürütebilir. Her temsilciliğimiz bağımsız birer işletmedir.
Ailemize katılan her üye paylaşımın kazanca açılan bir kapı olduğunu bilerek birlikte hareket eder” diyen Yılmaz Koçak, Sistemde yer alan her temsilciliğin kazancı kendisine kaldığını,  sistem içerisinde cirodan pay alınmadığını, reklam katkı payı vs başlıklar altında hiçbir ücret alınmadığını ifaedeeden Koçak, “Temsilciliklerimiz sadece sistem içerisinde yer aldıkları süre boyunca Temsilcilik (Franchise ) aidat bedeli olan 100 Doları ödemekle yükümlüdürler”dedi.
%100  yerli sermaye ile faaliyet gösteren Koçak Gayrimenkul Bankası'nın amacı; 2005 yılında oluşturduğu sistemi ile , temsilciliğin kazancından herhangi bir pay almayan ''paylaşımcı'' ve ''etik'' kurallara dayalı  ''ÖNCE KAZANDIRAN''  franchise (bayilik) sistemine uyum sağlayabilecek temsilcilikler ile Türkiye'de ve Dünya'da Gayrimenkul sektörünün  hakettiği yerde olmasını sağlamaktır.
Türkiye Çapında yeni temsilcilikler verecek olan Koçak Gayrimenkul Bankası Temsilcilik Ağına katılmak isteyen girişimcileri sistemine davet ediyor.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com