Yayından kaldırılıyor!

Yayından kaldırılıyor!
Star Tv'nin dev yapımı yayından kaldırılacak!

Star Tv’nin umutla başladığı dizisi “20 Dakika” reyting savaşının kurbanı oldu. Dizinin yayından kaldırılması kararı şimdilik kesinleşmese de kanal yöneticilerinin projeyi sonlandırma ihtimalini düşünmeye başladıkları kulislerde dönen dedikodulardan.

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu’da durumun farkında olmalı ki bugünkü yazısında bu konuya değinmiş. İşte Eyüboğlu’nun ‘20 DAKiKA’YA REYTiNG ŞOKU!’ isimli yazısından önemli başlıklar:

Star’ın bilhassa açık ara birinci olduğu AB kategorisinde ‘20 Dakika’ dizisinin her hafta düzenli reyting kaybetmesi ve dört haftada reytingini 8.01’den  5.28’e düşürmesi düşündürücü.  Özetle demem o ki, bu gidişle hayra alamet değil ‘20 Dakika’nın sonu!
 
İlk bölümü 1 Ocak 2013’te Star’da ekrana gelen Tuba Büyüküstün’ün yeni dizisi     ‘20 Dakika’nın aldığı reytingleri alt alta yazınca ölümsüz şarkılardan birinin mısrası takıldı dilime:
Ne mi diyordu güftesi Kemâlettin Kâmi Kamu, bestesi Yıldırım Gürses’e ait ‘Gurbet’in o satırlarında? “Gitgide, elveda her ümide.”
 
Kamu’ya bu sözleri yazdıran şey ‘gurbet’te yaşadığı acıydı.
 
Benim aklıma bu sözü getiren şeyse ‘20 Dakika’nın AB’de 8.01’le başlayan reytinginin 5.28’e, ‘Total’deyse 5.34’ten 4.05’e düşmesi.
‘20 Dakika’ sanki güneşi görmüş kar gibi.
Dört bölümdür dizi, reytingini bir dirhem artıramadığı gibi, ha bire kaybetti.
Daha önce çok yazdım, bu vesileyle bir kez daha vurgulamakta yarar var sanırım.

EYÜBOĞLU’NUN YAZISININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com