Yaz geldi düğünler başladı

Yaz geldi düğünler başladı
Afyonkarahisar'da, yaz aylarının gelmesiyle düğünler başladı.

 Afyonkarahisar'da, yaz aylarının gelmesiyle düğünler başladı.
Evlenerek yuva kurmak isteyen gençler, dünya evine girmek için havaların ısınmasıyla ve krize inat düğün ediyor. Her yıl ortalama Afyonkarahisar'da binden fazla gencin dünya evine girmesi ile birlikte yaz aylarını kendilerine sezon ilan eden matbaacılar, beyaz eşyacılar, mobilyacılar, sarrafiyeler, çiçekçiler, düğün salon işletmecileri ve züccaciyeciler geçen yıla oranla 2009 yılı yaz başlangıcında düğün edenlerin sayısının krize rağmen arttığını söylediler.
Afyonkarahisar Nur Ofset Matbaa İşletmecisi Yusuf Ekmekçioğlu da düğün sezonu ile birlikte piyasanın hareketlenmeye başladığını söyledi. Afyonkarahisar'da dünya evine girmek isteyen gençlerin ilk uğrak noktalarından birinin matbaacılar olduğunu söyleyen Yusuf Ekmekçioğlu, düğünlerin davetiyesiz olamayacağına dikkat çekti. Dünya evine girmek isteyen gençlere yardımcı olduklarına değinen Ekmekçioğlu, geçen yıla oranla 2009 yılında düğün davetiyeleri fiyatlarında önemli bir artış olmadığını belirtti. 15 TL
ile 500 TL arasında düğün davetiye fiyatlarının değiştiğini anlatan Ekmekçioğlu, gençlerin krize inat evlendiklerini belirtti. Ekmekçioğlu, evlenecek gençlere bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com