Yaz okulları tamamlandı!

Yaz okulları tamamlandı!
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin ilköğretim çağındaki öğrenciler için düzenlediği yaz okulları tamamlandı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin ilköğretim çağındaki öğrencilerin yaz tatillerini en iyi şekilde geçirmeleri maksadıyla düzenlediği yaz okulları, yoğun geçen bir programın ardından tamamlandı.
Bu sene yedincisi düzenlenen Büyükşehir Belediyesi Yaz Okulları Programı, belediyenin Emek-Erenköy Eğitim Merkezi, Opera binası arkasındaki Meslek Edindirme ve Eğitim Merkezi ile 75. Yıl Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirildi. Yaz okullarında basketbol, voleybol, masa tenisi, satranç, resim, izcilik, seramik, İngilizce, bilgisayar eğitimi, binicilik, bale gibi birçok aktivitenin yanı sıra kent gezileri düzenlendi. Bir taraftan eğitim merkezlerinde spor yapan, el becerisi kursları ile kendini geliştiren çocuklar, diğer yandan da kültür gezileri ile Eskişehir'i daha yakından tanıma fırsatı buldu.
Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Jale Nur Süllü, yaz okullarının belediyenin önemli sosyal projelerinden biri olduğunu hatırlatarak, “Kent genelindeki eğitim merkezlerimizde yürüttüğümüz yaz okulları projemiz, çocukların yaz tatillerini, bir taraftan öğrenirken diğer yandan da sosyalleşerek dolu dolu geçirmelerine olanak sağlamaktadır. Projemize destek veren başta gönüllü eğitmenlerimiz olmak üzere, Eti ve Espark yönetimlerine katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com