“Yaz tatilinde bol bol gezin, eğlenin, kitap okuyun”

“Yaz tatilinde bol bol gezin, eğlenin, kitap okuyun”
Altıntaş ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cöre, 2010-2011 yılsonu tatili münasebeti ile öğrencilere, öğretmenlere ve velilere yılsonu mesajı yayınladı.

Altıntaş ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cöre, 2010-2011 yılsonu tatili münasebeti ile öğrencilere, öğretmenlere ve velilere yılsonu mesajı yayınladı.
Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cöre, ''Başarılı bir Eğitim-Öğretim yılını daha huzur ve güven içerisinde sona erdirmenin mutluluğunu hep beraber yaşıyoruz. Okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, tüm anne ve babalar, çocuklarımızın yarınlara daha iyi, daha bilgili, daha donanımlı yetişmeleri için ellerinden gelen çabayı gösterdiler, gayret ve fedakarlıkla çalıştılar. Amirlerime, okul idarecilerime, çok değerli öğretmen arkadaşlarıma, annelere, babalara, okul aile birliği yönetici ve mensuplarına, taşımalı servis şoförlerimize bu fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum''dedi.
Cöre, ''Yaz tatiline girecek olan öğrencilerimizin de mümkünse bol bol gezerek, eğlenerek, kitap okuyarak zamanlarını geçirmelerini ve önümüzdeki eğitim öğretim yılına zinde bir güçle başlamalarını istiyoruz. Biz idarecileriniz ve öğretmenleriniz, sizin yeni Eğitim öğretim yılında daha üst düzeyde eğitim görebilmeniz için şimdiden hazırlıklara başladık bile.
Velilerden beklentilerimiz; öğrencilerimizin karne notları her ne olursa olsun çocuklarımızı üzecek veya, kıyaslayacak tutumlardan kaçınmalarıdır. Unutmayalım ki başarı ya da başarısızlık tek bir nedene bağlı değildir. Bunun iyi analiz edilmesi gereklidir” dedi.
Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cöre, “Geçen yıl olduğu gibi bu yılda tatil süresince tüm okullarımız açık olacak. Sportif alanlarımız, kütüphanelerimiz, kültürel alanlarımız ve ADSL' si olan Bilgisayar Sınıflarımız öğretmenlerimizin nezaretinde sizlerin hizmetinde olacaktır. Amacımız, sizlerin boş zamanlarını iyi değerlendirmek, zararlı alışkanlıklardan uzak tutarak, sizlere faydalı olacak faaliyetlere yönlendirmektir. Mezun olarak üst öğrenime ve hayata hazırlanan öğrencilerimiz ile bu hafta sonu YGS sınavlarına girecek olan öğrencilerimize başarılar diliyor, her şeyin gönüllerince olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com