Yazıcı : "Aklım almıyor ama..."

Yazıcı : "Aklım almıyor ama..."
Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı önemli açıklamalarda bulundu.

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, son dakika kaybedilen puanlara dikkat çekerek, "Futbolda bunlar var. Şans yanımızda olsaydı bugün şampiyonluktan söz ederdik" dedi.

Bursaspor TV'ye açıklamalarda bulunan Başkan İbrahim Yazıcı futbolda şans faktörünün çok önemli olduğunu söyledi. Son dakika mağlubiyetleri, puan kayıpları olduğuna dikkat çeken Yazıcı, "Aklım almıyor ama oluyor. Futbolda bunlar var. Olsaydı bugün zaten şampiyonluktan söz ederdik. Ama bunlar var. Dilerim o şanssızlıklar artık hep geride kalsın ve şans bizim yanımızda olsun" diye konuştu.

"PLAY-OFF TUTULMAZSA SENEYE OLMAZ"

Play-off sistemini değerlendiren İbrahim Yazıcı, "İyi mi olacak, kötü mü olacak, onu hepimiz kendi kendimize de zaman zaman soruyoruz. Play-off oynandıktan sonra iyi mi oldu, kötü mü oldu, anlayacağız. Tutulmazsa seneye olmaz. Ama güzel birşey olursa seneye de devamı olur" diye kaydetti.

Türkiye Kupası'nın Bursaspor için önemli olduğunu ifade eden İbrahim Yazıcı, "Öyle bir kupayı ikinci sefer kazanabilirsek Bursaspor tarihi için çok önemli. Niye olmasın. Biz o kupayı kazanabilecek bir takımız ve layık bir şehriz. Almak için herşeyi yapacağız. Kupa Avrupa yoluna daha yakın. Kupaya göre endekslenmesin. Esas olan ligdir. Ligde de en iyi dereceyi Alman önemli. Kötü bir derecen var kupa almışsın makbule geçmeyebilir" şeklinde konuştu.

"KUPA MAÇINDA SİVAS YENİLGİLERİNİ TELAFİ EDECEĞİZ"

Türkiye Kupası'ndaki rakipleri olan Sivasspor'u değerlerlendiren Yazıcı, "Hesabımız var tabi. Bu kupa maçında bunu telafi ederiz diye düşünüyorum. Bu maçın da nerede oynanacağı konusu çok önemli. Gereken müracaatlarımızı yaptık. Uygun bir yer seçimi olur diye görünüyor. Bu işin normali Ankara'dır. Birinci tercih budur" dedi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com