Yazıcı : "Geçen yılın Galatasaray'ı..."

Yazıcı : "Geçen yılın Galatasaray'ı..."
Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, bir spor programında açıklama yaptı.

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı takımda bu sezon kan uyuşmazlığı yaşandığını ve talihsiz bir dönem geçirdiklerini söyledi. Yazıcı, "Bir şanssızlıktır gidiyor" dedi.

Bursa'da yerel bir televizyon kanalında yayınlanan spor programına telefonla bağlanan Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, "Bir şanssızlıktır gidiyor. Memnun değiliz ama talihsizce kaybettiğimiz maçları toplasanız herhalde çok farklı yerdeydik. Bazen de olmuyor. Şans da yanınızda olacak. Bunlar futbolda var. Geçen yılın Galatasaray'ı şu an nerede bir bakın. Bu yıl maalesef böyle gidiyor. Önümüzde Türkiye Kupası var. Ne olur bilinmez ama tabii ki memnun değiliz. Bu sene tatsız bir sene geçiriyoruz. Bunlar herkesin başına gelebiliyor. Biz iyi bir takımız ama dişliler tam uyuşmadı, kan uyuşmazlığı var sanki. Ama bu hep böyle gitmeyecek. Her geçen gün daha fazla uyum var gibi geliyor. Artık bekleyip göreceğiz. Bu sene maalesef böyle" diye konuştu.

"ONLARA SORMAK DAHA DOĞRU OLUR"

İbrahim Yazıcı, Ertuğrul Sağlam'a son dönemde Divan Başkanlık Kurulu ve yönetim tarafından yöneltilen eleştirilere ise yanıt vermeyeceğini söyledi. Yazıcı, "Ertuğrul Sağlam ile senelerdir beraber çalışıyoruz ve birbirimizi gayet iyi tanıyoruz. Eleştiri yapanların hakkında birşey söylesem pek doğru olmaz. Onlara sormak daha doğru olur. Bu eleştiriler hiç olmasa daha iyi olur" dedi.

"BİZİM TUTUMUMUZ BELLİ"

Türkiye Futbol Federasyonu seçimleriyle ilgili de konuşan İbrahim Yazıcı, şike süreciyle başlayan kaos ortamının çok uzadığını ve bir an önce bitmesi gerektiğinin altını çizdi. İbrahim Yazıcı, "Bunun sonunun nereye varacağını kimse bilmiyor. Bilmek için de kahin olmak gerek. Federasyon seçimi iyi bir şey değil. Keşke istifa olayı olmasaydı. Ama maalesef bu sene futbolda herşey var. Dilerim doğru bir kadro seçilir ve bu işe bir neşter atılır çünkü hakikaten çok uzadı. Bizim tutumumuz belli. 58'inci madde uygulansın diyoruz. Zaten genel kuruldan da bu karar çıkmıştı. Biz takibimizi sürdürüyoruz ve duruşumuzun arkasındayız. Yeni seçilecek yönetimin 58'inci maddeyi uygulaması için Bursa olarak her zaman üzerinde olacağız" ifadelerini kullandı. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com