Yedi Yaşında Kız Taciz Kurbanı!

Yedi Yaşında Kız Taciz Kurbanı!
Karamürsel'deki bir ilköğretim okuluna giden yedi yaşındaki kız öğrenci, aynı okulun sekizinci sınıfında okuyan iki erkek öğrencinin cinsel tacizine uğradı..

Kocaeli'nin Karamürsel İlçesi'nde önceki gün “Bu kadar da olmaz” dedirten bir olay meydana geldi. İlçedeki ilköğretim okullarından birinde okuyan yedi yaşındaki kız öğrenci, aynı okulda okuyan iki erkek öğrencinin cinsel tacizine uğradı. Kız öğrenciyi taciz ettikleri iddia edilen okulun sekizinci sınıf öğrencilerinden iki zanlı gözaltına alındı, biri tutuklandı.

Karamürsel'in yanı sıra Kocaeli'nin de gündemine düşen olay şu şekilde ortaya çıktı: Okula bu yıl başlayan A.S.Y. her zaman olduğu gibi okul dönüşü eve geldi. Annesi kızının bozuk olan moralinden ve durgunluğundan şüphelendi, fakat sorduğu sorulara cevap alamadı. Kızının üstünü değiştirmeye çalışan anne, bedeninde darp izleri ile iç çamaşırında kan görünce beyninden vurulmuşa döndü. Annesi, başına gelenleri anlatması için kızını sıkıştırdı. Bunun üzerine Küçük A.S.Y. yaşadıklarını annesine bir bir anlattı. A.S.Y, tenefüse çıktığı sırada üst sınıflarda okulan iki öğrenci tarafından taciz edilmişti. İddiaya göre okul görevlileri de taciz olayını fark etmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com