Yeğenine tecavüz etti 'Beni tahrik etti' dedi!

Yeğenine tecavüz etti 'Beni tahrik etti' dedi!
Samsun'da 14 yaşındaki yeğenine tecavüz eden amcanın savunması herkesi şaşırttı.

Samsun'da 14 yaşındaki G.Ş., annesinin amcası 59 yaşındaki K.A.'dan hamile kaldı. Şikayet üzerine sanık tutuklanırken, küçük kız 5 haftalık hamileyken bebeği aldırdı.
12,5 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI

Duruşmada K.A. kendisinin zorla bir şey yapmadığı ileri sürerek G.Ş.'nin iç çamaşırlarıyla çektiği fotoğrafları mahkemeye delil olarak sundu. Ancak mahkeme, sanığı 15 yaşından küçük kız çocuğuyla zorla cinsel ilişkiye girmek suçundan 12.5 yıl hapis cezasına çarptırdı.

Olay 2009 yılı Nisan ayında ortaya çıktı. İlköğretim okulu öğrencisi 14 yaşındaki G.Ş., gittiği dershanedeki öğretmenine annesinin amcası K.A.'nın kendisine tecavüz ettiğini söyledi. Öğretmen durumu küçük kızın ailesine bildirince, şikayet edilen K.A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Samsun 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde tecavüz suçundan yargılanan K.A. son kez yaptığı savunmasında G.Ş. ile bir kez kendi rızasıyla cinsel ilişkiye girdiklerini belirterek şöyle dedi:

BENİ TAHRİK ETTİ

"Oğlumun evinde tamirat yaparken yanıma geldi. Evde kimse yoktu. Benim üzerimde bulunan tulumu çıkardı. Kendisi de soyundu. Beni tahrik etti. Sonra da ilişkiye girdik. Kendisi başkalarıyla da ilişkiye giriyordu. Tehdit ve cebir kullanmadan olay meydana gelmiştir. Benim cep telefonumdan alınan fotoğraflarda görünüyor ki, G.Ş. bana iç çamaşırlarıyla poz veriyor" dedi.

Son celseye gelmeyen ancak daha önceki duruşmalara katılan G.Ş. ise, sanığın annesinin amcası olduğunu belirterek şu iddiada bulundu:

ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ

"Arabasıyla beni dershaneye bırakacaktı. Biraz gittikten sonra başka bir yola saptı. Nereye gittiğimizi sordum. Benzin alacağını söyledi. Ormanlık bir alana gittik. Ellerimi ve ayaklarımı iple bağlayıp bana tecavüz etti. Söylemeyeyim diye ölümle tehdit etti. Bir kaç gün sonra da oğlunun evine götürdü. Orada benimle yine ilişkiye girdi. Fotoğraflarımı çekti. Bu fotoğraflarla da bana şantaj yaptı."

Mahkeme küçük kızın olay nedeniyle ruh sağlığının bozulduğunu belirterek sanığa, '15 yaşından küçük kıza tecavüz etmek' suçundan 12.5 yıl hapis cezası verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com