Yemek denetimi

Yemek denetimi
Kapari fidanı dikim törenlerine katılmak üzere ilçeye bağlı Çaysimav beldesine giden Kütahya Simav Kaymakamı Cengiz Horozoğlu, törenin ardından İlköğretim Okuluna geçerek yemekhanede temizlik denetiminde bulundu, taşımalı öğrencilere sunulan öğle yemekle

Kapari fidanı dikim törenlerine katılmak üzere ilçeye bağlı Çaysimav beldesine giden Kütahya Simav Kaymakamı Cengiz Horozoğlu, törenin ardından İlköğretim Okuluna geçerek yemekhanede temizlik denetiminde bulundu, taşımalı öğrencilere sunulan öğle yemeklerini kontrol etti. Mercimek çorbası, sebzeli köfte ve kemalpaşa tatlısından oluşan mönüyü de beğenen Kaymakam Horozoğlu, yemek almak için sıraya giren miniklere yemekleri beğeniyor musunuz? Herhangi bir şikayetiniz var mı diye sorular sordu. Öğrencilerden “ Yemekleri beğeniyoruz. Hiçbir şikayetimiz yok” yanıtını alan Kaymakam Horozoğlu yemeklerin saatinde gelip gelmediği ve gerekli kontrollerin yapılıp yapılmadığı hususunda Okul Müdürü Necmettin Arlı'dan da bilgiler aldıktan sonra yemekhaneden ayrıldı. Yemekhanenin yapımında emeği geçen Belediye Başkanı Emin Ceylan'ı da kutlayan Kaymakam Horozoğlu,” Son derece memnun oldum. Yemekhane de yemekler de çok güzel” dedi. Beraberindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Çetin Balamur'a dönerek,” Bu tür köy gezilerinizde sizlerde okulları ve yemekhaneleri gezin. Bir sorun olup olmadığını bana bildirin” diye konuştu.
Okulun yemekhanesini denetimi esnasında kendisine eşlik eden Çaysimav Beldesinin DP'li Belediye Başkanı Emin Ceylan'ın ödenek talebine de olumlu yanıt veren Kaymakam Horozoğlu daha sonra belediye başkanı ve vatandaşlarla vedalaşarak beraberindekilerle birlikte Simav'ın en şirin beldesi sayılan Çaysimav'dan ayrıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com