Yeni Kardashian yetişiyor!

Yeni Kardashian yetişiyor!
Kris Jenner; Kim Kardashian'ın ardından en küçük kızı Kylie'ye el attı.

Kris Jenner; Kim Kardashian'ın ardından en küçük kızı Kylie'ye el attı.

 Jenner'ın hedefi; onu da dünya çapında bir şöhret haline getirmek

VÜCUDUNA GÜVENİYOR

Kim Kardashian gibi yuvarlak hatlara sahip olan Kylie Jenner, ablası gibi vücudunu cömertçe sergilemekten rahatsızlık duymuyor.

SEKSİ KIYAFETLER VAZGEÇİLMEZİ

Kim Kardashian sahip olduğu şöhreti, seksi imajına borçlu. Bu nedenle Kim Kardashian'ın annesi Kris Jenner en küçük kızı Kylie Jenner'ı da seksi bir TV fenomeni haline getirme çalışmalarına başladı. Kylie Jenner da bu işte çok başarılı.

PODYUM GÜZELİ

Kim Kardashian da şöhret basamaklarını ilk tırmanmaya başladığı yıllarda bazı defilelerde boy göstermişti. Kylie Jenner da aynı ablası gibi bazı markalar için podyuma çıkmaya başladı.

ABLASI GİBİ TASARIMCI

Kardashian, şöhretini tasarım yaparak paraya çevirme konusunda çok başarılı. Kylie Jenner de ablası gibi tasarım yaparak para kazanıyor. Sears markası için özel bir koleksiyon hazırlayan Jenner'ın takı tasarımları da var.

İDİALI POZLAR

Kim Kardashian'ın seksi ve iddialı pozlarını birebir taklit eden Kylie Jenner, özellikle 20'li yaşlardaki erkeklerin en beğendiği kadınlar arasında gösteriliyor. Jenner, çektirdiği seksi pozlarını da internet üzerinden yayınlıyor. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com