Yeni Şafak'ın 'İrancı'sı iş başında!

Yeni Şafak'ın 'İrancı'sı iş başında!
Yandaş Medya'nın 'Hitler'i Yeni Şafak gazetecilikte seviyeyi iyice düşürdü ve İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu hakkında "Sekreter yine şaşırttı" başlığı ile haber yaptı.

Daha önce Yeni Şafak grubuna ait TVNET kanalında Genel Yaın Yönetmenliği görevinde bulunan İbrahim Karagül, haftalık ortadoğu üzerine bir program gerçekleştiriyordu. Pogramda adeta İran'a aşık bir tavır sergiliyor, Esad'ı da öve öve bitiremiyordu. Daha sonra Yeni Şafak'ın o dönemki Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert'in istifası ile boşalan koltuğa getirilmişti. Göreve gelmesinin ardından gazetede bir çok değişikliğe giden 'İrancı' Karagül, Yeni Şafak'ın seviyesini de attığı başlıklarla günden güne düşürdü. Geçtiğimiz gün gazetede ve aynı zamanda internet sitesinde yayınlanan "Sekreter yine şaşırttı" başlıklı haberde İİT Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu'nu aşağılama yoluna giderek edep çizgisini aştı.

İhsanoğlu'nun Mısır'daki darbeye sessiz kaldığı ve darbecileri kınamadığı iddia edilen haberde, görüşlerine yer verilen Hacısalihoğlu hayli ilginç bir isim. Ergenekon ve Karargah evleri davalarının iddianamelerinde ismi bolca geçen Hacısalihoğlu Karargah evleri soruşturmasında da Türkiyem grubu lideri olarak anılıyor. (AAE)

Gazetedeki o haber;İnternet Sitesi'nde yayınlanan manşet;

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com