Yeni sevgili mi yaptı?

Yeni sevgili mi yaptı?
“Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinin yıldızı Beren Saat’in geçen salı W Otel’de düzenlenen www.artshopistanbul.com’un gecesinde Kenan Doğulu’yla yakınlaştığı gündeme geldi.

Bu durum, Saat’in Belçim Bilgin’le geçen yaz yaptığı Paris tatili sırasında bir yemekte tanıştığı sevgilisi Cesar’la ayrılmış olabileceği fikrini akıllara getirdi. Ancak Saat’in Levent Semerci’den ayrıldıktan sonra birlikte olduğu Fransız sevgilisiyle ilişkisinin doludizgin devam ettiği öğrenildi. Hatta Saat, yaklaşan Sevgililer Günü’nü de Cesar’la geçirmeyi planlıyor.

Sevgilisi fotoğrafçı çıktı
Saat, “Fatmagül’ün Suçu Ne?” setinden izin alabilirse 14 Şubat’ta fotoğraf sanatçısı olduğu öğrenilen sevgilisinin yanına Paris’e gidecek ve romantik bir gün geçirecek. Eğer Saat, setten izin alamazsa da Cesar, İstanbul’a gelecek. Ayrıca, Saat’in 26 Şubat’daki 27. doğum gününü de sevgilisi Cesar’la geçirmeyi planladığı öğrenildi. Öte yandan, Saat’i geçen cumartesi dizi setinde fanları ziyaret etti. Ünlü yıldız, yakından ilgilendiği fanlarının kalplerini bir kez daha kazanmayı başardı. Fanlarının çiçeğini de alan Saat, daha sonra sete döndü.(SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com