Yeni Sezon Eğitimlerine Başlıyor

Yeni Sezon Eğitimlerine Başlıyor
Kütahyalılar Eğitim Akademisi Müdürü Levent YILMAZ Kütahyalılar Akademisinin ilk yılında vermiş oldukları eğitimlerle firma insan kaynaklarının iyileştirilmesi yönünde önemli mesafeler kat edildiğini, bu noktada yolculardan olumlu geri bildirimler aldıkl

Kütahyalılar Eğitim Akademisi Müdürü Levent YILMAZ Kütahyalılar Akademisinin ilk yılında vermiş oldukları eğitimlerle firma insan kaynaklarının iyileştirilmesi yönünde önemli mesafeler kat edildiğini, bu noktada yolculardan olumlu geri bildirimler aldıklarını vurguladı.

Kütahyalılar Eğitim Akademisi Müdürü Levent YILMAZ yaptığı açıklamada “Akademimizde Kütahyalılar Otobüs İşletmesi bünyesindeki insan kaynaklarının eğitim ihtiyaçlarını karşılamaya çalıyoruz. Kütahyalılar Eğitim Akademisi 1. Yılında toplam 134 personele eğitim vermiştir. Birinci yılın sonunda eğitim alan personel performans değerlendirmesine tabi tutulmuş ve 134 personelin tamamını yapılan sınavları başarı ile tamamlamıştır. 2009-2010 Sezonu Kütahyalılar Eğitim Akademisi eğitim programları 1 Eylül 2009 da başlayacaktır. 30 Nisan 2010 da tamamlanacak olan Akademi eğitimleri, Üst Düzey Yöneticiler, Orta Düzey Yöneticiler, Pazarlama Satış Görevlileri, Kaptanlar, Kaptan Yardımcıları ve Servis Memurları olmak üzere 6 grupta, gruplara özel müfredatla yapılacaktır.
İleri Sürücülük Teknikleri, Firma İçi Kurallar, Yolcu Taşımacılığı Hukuku, İkram teknikleri, Müşteri İlişkileri, Diksiyon ve Davranış Standartları gibi konulara bu dönem programda daha fazla yer verdik. Ayrıca üst düzey yöneticilerimize zaman yönetimi, toplantı yönetimi, iletişim teknikleri, motivasyon vb. eğitimlerde geçtiğimiz yıl yolduğu bu yılda verilecektir. Yolcularımızın kaliteli ve nitelikli bir hizmet alabilmeleri için geçtiğimiz yıl alçılan akademimizin bu yılda başarılı eğitimler vereceğine inancım tam.”
Kütahyalılar Eğitim Akademisinin 2009-2010 döneminde sekiz ay boyunca yaklaşık 200 kişiye eğitim vereceğini ve her bir personelin ortalama 30 saat eğitim alacağı bildirildi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com