Yeni stadyum mu geliyor?

Yeni stadyum mu geliyor?
Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nadir Yapsakaloğlu, “Stadyum ve gerekli planlamayı yapma konusunda sadece hükümetin değil, spor ile yerel yöneticilerin de ellerini taşın altına koyması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nadir Yapsakaloğlu, Antalya AK Parti Milletvekilleri Sadık Badak, Menderes Türel, Hüseyin Samani, AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse ve diğer yetkililerle stadyum konusunda bir toplantı yaparak görüş alış verişinde bulundu. Antalya'da sorun haline dönüşen stadyum konusunun çözümü ile ilgili nasıl bir yol takip edilmesi gerektiği ile ilgili gerçekleşen toplantıda, ödenek imkanları, muhtelif yapılması düşünülen araziler ile avantaj ve dezavantajları dahil olmak üzere bir çok detay masaya yatırıldı.

Yapsakaloğlu, “Stadyum ve gerekli planlamayı yapma konusunda sadece hükümetin değil, spor ile yerel yöneticilerin de ellerini taşın altına koyması gerektiğini düşünüyorum. Burada önemli olan kamuoyunun nasıl bir stadyum istediğidir. Geçmişteki hataları ve ilgisizliği bir kenara bırakıp, Antalya'da yaşayan herkesin, üzerine düşen görevi yerine getirerek, kentimize yakışır, modern bir stadın elbirliği ile yapılması için tüm gücümüz ile çalışılması gerekmektedir. Bu toplantıyla stadyum için olumlu somut adımlar atılmıştır. Bundan sonra ki süreç hızlı işleyecektir” dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com