Yeni takımı belli oluyor

Yeni takımı belli oluyor
Binlerce Cruzeiro taraftarları, Fenerbahçe'den ayrılan Brezilyalı futbolcu Alex de Souza'nın transfer edilmesi için sokaklara dökülürken yıldız futbolcu 20 Ekim Cumartesi günü yeni takımını açıklayacağını söyledi.

Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe ile olan sözleşmesini fesheden Alex de Souza'nın kariyerine hangi takımda devam edeceği en çok merak edilen konulardan biri.

Geçtiğimiz günlerde Brezilyalı Ligi takımlarından Alex'in eski takımı olan Cruzeiro'nun başkanı olan Gilva de Pinho'nun "Alex'i kadromuza katmak istiyoruz" açıklaması taraftarları heyecanlandırdı.

Yıldız oyuncunun, Fenerbahçe Kulübü ile olan bağlarının tamamen kopması da Cruzeiro takımı taraftarlarını sokaklara döktü. Twitter'da "#VoltaAlex" hashtag'i altında örgütlenerek yürüyüş düzenleyen ve "Savaşçı geri dön" yazılı pankartlarla sokaklara dökülen binlerce taraftar Alex'in takıma geri dönmesi için tezahüratlar yaptı.

Yürüyüşe geçen bazı taraftarlar özellikle trafiğin yoğun olduğu Barro Preto’da sıkıntıya neden olunca güvenlik güçleri tarafından engellendi. Ayrıca 5 bin Cruzeiro taraftarı Alex'in takıma geri getirilmesi için Cruzeiro kulübüne online dilekçe gönderdi.

Taraftarlar, “Alex, Cruzeiro’ya dönsün, bizim için savaşsın”, derken Başkan Gilvan de Pinho Tavares’i de bu transferi gerçekleştirememesi durumunda koltuğunun sallanacağı yönünde tehdit ettiler.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com