Yeni TFF'de ilk kriz!

Yeni TFF'de ilk kriz!
Türkiye Futbol Federasyonu'nda yönetim kurulu üyelerinin tartıştığı iddia edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni başkanı Yıldırım Demirören olurken, genel kurulu ile işbaşı yapan yeni federasyonda ilk gerginliğin yaşandığı iddia edildi.

Sporx Genel Yayın Yönetmeni Tahir Kum'ın haberine göre; TFF'nin iki yönetim kurulu üyesi olan Talat Yılmaz ile Taylan Üner arasında tartışma yaşandı.

Genelde yönetim kurulu üyelerinin birbirinin iletişim bilgilerini alması ve tanışmasıyla geçen bu toplantıda başkan Demirören'in "Kurullar nasıl olsa görevlerinin başında" demesi beraberinde tartışmaları getirdi. Başkan Demirören'in bu sözünün ardından yönetimin Trabzonlu üyesi avukat Taylan Üner'in "Başkanım bu kurullar devam edecekse bile talimatlar gereği bunların yeniden atamaların yapılması gerekir" dediği, bunun üzerine F.Bahçeli üye Talat Yılmaz'ın da, "Bence bu kurullar değişmeli. Başta Etik Kurulu muhakkak değişmeli" diyerek Üner'e cevap vermesinin toplantıda küçük çaplı da olsa huzursuzluğa neden olduğu iddia edildi.

Talat Yılmaz'ın bu çıkışına, Taylan Üner'in de, "Bu kurulların değişmesi demek sürecin oldukça uzaması demektir. Böyle bir şey hiç doğru bir şey olmaz" demesinin ardından başkan Demirören'in "Arkadaşlar bu konuyu kapatalım Çarşamba günü konuşuruz" diyerek bu söz düellosunun büyümesini önlediği öğrenildi. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com