Yeni yapılan kaldırımlara tepki

Yeni yapılan kaldırımlara tepki
Kütahya 'nın Emet ilçesinde, yaklaşık 3 ay önce yapımına başlanan refuj ve yol düzenleme çalışmalarının hala bitirilememesi ve yolların bozuk halde bırakılması, vatandaşları isyan ettirdi.

Kütahya 'nın Emet ilçesinde, yaklaşık 3 ay önce yapımına başlanan refuj ve yol düzenleme çalışmalarının hala bitirilememesi ve yolların bozuk halde bırakılması, vatandaşları isyan ettirdi. Emet merkez girişinde yapılan yol çalışmasında orta refujun geniş tutulup kaldırımların bir kişinin geçemeyecek kadar dar olması ilçe halkının büyük tepkisine neden oldu.
Yeni yapılan kaldırımların dar olması nedeni ile kaldırımı kullanmayan halk araç yolundan yürüyerek kendisini ve araç sahiplerine büyük tehlike yaşatıyor. Çöplerini dökmek isteyen hanımlarda orta refuja konulan çöp kutularına ulaşmak için araç yolunu kullanıyor.
YAYALAR DA ŞİKAYETÇİ, ARAÇ SAHİPLERİ DE
İlçe sakinleri, yarım bırakılan çalışmaların bir önce tamamlanmasını ve kaldırım ile refujların yeniden düzenlenmesini isterken, araç sahipleri de yarım bırakılan Emet-Hisarcık çevre yolunun tamamlanmasını köstebek yuvası haline gelen yolun araçlarını büyük zararlar verdiğini bir an önce yolun düzlenmesini istiyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com