Yeni yıl ziyaretleri sürüyor

Yeni yıl ziyaretleri sürüyor
AK Parti İl Başkanı Hilmi Alper, Milletvekili Mustafa Çetin ile Nuri Uslu ve İl Genel Meclisi Başkanı Ali İhsan Uzun ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

AK Parti İl Başkanı Hilmi Alper, Milletvekili Mustafa Çetin ile Nuri Uslu ve İl Genel Meclisi Başkanı Ali İhsan Uzun ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Dün Eşme ve Ulubey ilçelerini ziyaret eden milletvekilleri bugün de Karahallı ile Sivaslı ilçelerini ziyaret etti.
İl Başkanı Hilmi Alper'in organize ettiği ilçe ziyaretlerinde milletvekilleri köy muhtarları ile birer toplantı yapıp esnafı ziyaret ediyor. Yeni yıl nedeniyle düzenlenen ilçe gezilerinde ilçenin sorunları ve 2010 yılı yatırım programları değerlendiriliyor.
İl Başkanı Hilmi Alper ve milletvekilleri Mustafa Çetin ile Nuri Uslu 2010 yılının ikinci gününe Karahallı ziyareti ile başladı. Çarşı esnafını gezip yeni yıllarını kutlayan milletvekilleri daha sonra partinin ilçe teşkilatında muhtarlarla bir araya geldi. Daha sonra Sivaslı İlçesine geçen AK Partililer burada da ilçe teşkilatında bir toplantı gerçekleştirdikten sonra esnafın yeni yılını kutladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com