Yeni Yönetim Belirlendi

Yeni Yönetim Belirlendi
Kütahya-Tavşanlı arasında yolcu taşımacılığı işini yürüten toplu taşıma araçlarının bağlı olduğu Filiz Kooperatifi'nin yeni yönetimini belirledi.

Kütahya-Tavşanlı arasında yolcu taşımacılığı işini yürüten toplu taşıma araçlarının bağlı olduğu Filiz kooperatifi'nin yeni yönetimini belirledi.
Özellikle Kütahya-Tavşanlı arasında yolcu taşımacılığı işini yürüten ve yaklaşık 150 üyeye sahip Filiz Kooperatif'i tarafından yapılan genel kurul sonunda göreve seçilen başkan Süleyman Ay ve yönetim kurulu üyeleri Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'ye makamında nezaket ziyaretinde bulunarak çalışmaları ve kooperatifleri hakkında bilgiler verdi. 2006 yılına kadar Midibüs şeklinde faaliyet yapan şimdi ise lüks mi inibüsler ile hizmet vermeye çalıştıklarını aktaran başkan Ay; “150 üyemizden 90 üyemiz Kütahya-Tavşanlı arasında, 30 üyemiz Tunçbilek Beldemizde diğerleri ise Tavşanlı şehir içinde görev almaktadır” dedi.
Yollarının sürekli açık olması temennisinde bulunan Vali Kocatepe, Tavşanlı ilçesinin sürekli geliştiğini ifade ederek Tavşanlı OSB bölgesine gelen yatırımlarla istihdamın daha da artacağını ifade etti.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com