Yer: Münih, Hedef: Kalou

Yer: Münih, Hedef: Kalou
“Öyle bir kadro kuracağız ki...” diyerek taraftarı ayağa kaldıran Başkan ÜnalAysal, ilk görevi, danışmanı Bülent Tulun'a verdi. Devler Ligi Finali sonrasıChelsea'nin yıldızı Salomon Kalou'nun menaceriyle ilk sıcak temas gerçekleşti.
Galatasaray, Şampiyonlar Ligi arenasında mücadele edecek bir kadro kurmak için hamle üzerine hamle yapıyor, alternatifli bir liste üzerinde çalışıyor. Her fırsatta Galatasaray’la ilgili planlarını Avrupa başarıları üzerine inşa ettiğini söyleyen Başkan Ünal Aysal’ın, taraftarın nabzını yükseltecek bir talimat daha verdiği ortaya çıktı.

Yaptığı özel açıklamada, “Öyle bir kadro kuracağız ki...” diyerek cümlenin sonunu getirmeyen ve hedeflerini sınırlamayan Aysal, Elmander başta olmak üzere geçtiğimiz sezon birçok transferin mimarı olan Bülent Tulun’u sahaya sürdü! Şampiyonlar Ligi Finali’ni Münih’te izleyen Tulun, Aslan’ın listesinde ‘öncelikliler’ arasında yer alan Chelsea’nin Fildişili yıldızı Salomon Kalou’nun menaceriyle ilk teması gerçekleştirdi.

Bir Türk restoranında geçtiği iddia edilen görüşmede Bülent Tulun’un, Galatasaray ve Şampiyonlar Ligi’ndeki hedeflerden bahsettiği öğrenildi.
 
Sırada Londra var!
 
Bonservis bedeli olmadığı için eli güçlü olan Kalou’nun, Aslan’dan yıllık 6 milyon Euro talep ettiği, Bülent Tulun’un ise bu rakamların aşağı çekilmesi yönünde teklif yaptığı bildirildi. Tulun’un önümüzdeki günlerde Londra’ya gideceği ve Kalou’nun da olacağı bir görüşmenin tertipleneceği edinilen bilgiler arasında.

26 yaşındaki hücum oyuncusu için daha önce formasını giydiği Feyenoord’un da devrede olduğu, ancak hem parasal koşullar hem de direkt Devler Ligi’ne katılım gibi noktadan ötürü Aslan’ın birkaç adım önde bulunduğu da biliniyor.  (EAK)

Fanatik
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com