Yerel Basın AKP'ye ateş püskürüyor!

Yerel Basın AKP'ye ateş püskürüyor!
Meclis'te neredeyse küfür etmediği kimse kalmayan ve en son bayan vekillere edebsizce küfürler sallayan AKP'li Zeyyid Aslan'a sahip çıkan Erdoğan'a tepki yağıyor.

AKP Tokat Milletvekili Zeyyid Aslan önce ağıza alınmayacak ağır küfürlerle Meclis'te gündeme gelmiş, cezasız bir şekilde elini kolunu sağlayarak tekrar mecliste gezen bu edebsiz AKP'li dur durak bilmedi. Geçtiğimiz günlerde uyurken fotoğrafını çeken bayan gazetecilere "ben de sizin bacak aranızı çeksem nasıl olur" diyerek ruhunun pisliğini dışarıya kusan bu vekil AKP tarafından ciddi bir yaptırımla cezalandırılmadı henüz. Ancak kendi memleketi olan Tokat'ta yerel basın AKP ve Zeyyid Aslan'a adeta ateş püskürdü.

Kentte günlük çıkan yayınlanan yerel gazeteler, AKP Tokat Milletvekili Zeyid Aslan'ın Meclis bahçesinde uyurken fotoğrafını çeken kadın gazetecilere yönelik sözlerini kınadı. Pusula gazetesi, 'Sayın Vekil Artık Yeter' başlığını atarak, "Muhabirlerimizin görüştüğü ve konuyu sorduğu Tokat halkı, Tokat'ın adının küfürlerle, hakaretlerle anılmasını istemediklerini, Tokatlı vekillerin adının projelerde, sanayide, tarımda, hayvancılıkta yapılan gelişmelerle görmek istediklerini belirterek, 'yeter artık' dediler" ifadesine yer verdi.

Yeni Tokat gazetesi ise 'Zeyid Aslan'dan Yeni Skandal' başlığına yer vererek, CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç'in annesine küfür eden Aslan'ın bu kez kadın gazetecilere şok yaşattığını yazdı.

Hürsöz ve Sesimiz gazeteleri de, Aslan'ın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla disiplin kuruluna sevk edildiğini belirtti.

Gazetelerin köşe yazarları da Aslan'ın bu sözlerini kınayan yazılar kaleme aldı. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com