"Yerel seçim hazırlıklarına ara vermiyoruz"

"Yerel seçim hazırlıklarına ara vermiyoruz"
Eskişehir ve Antalya belediyelerine yapılan operasyonlardan sonra CHP'li belediyeler yerel seçim çalışmalarına daha da hız kazandırarak devam ediyor.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde CHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Cemal Gül, açıklamalarda bulundu.

Hizmetlerin vaatlerle değil, yapılan işlerle anılması gerektiğine işaret eden Gül, şunları kaydetti:

"CHP'nin HEDEFİ HALKA EN İYİ HİZMET"

''2014 yılında yapılacak yerel seçimler için hazırlıklarımıza ara vermeden devam ediyoruz. CHP'nin en büyük hedeflerinden biri, Kütahya halkına en iyi hizmeti verebilecek ve yerel yönetim kavramını çok iyi bilen kadroları çıkarmak, Kütahya'yı yalnız harita üzerinde bir il olmaktan kurtarıp örnek ve adından söz edilebilir bir şehir haline getirmektir. CHP'li belediyeler, tüm baskılara rağmen örnek belediyeler olarak ilk sıraları almaktadır. Bu belediyeleri örnek alarak, ilimiz Kütahya'yı yeni projeler ve en iyi hizmetlerle yaşanabilir bir il haline getirmek, en büyük hedeflerimizden biridir.''

Gül, yaptığı yazılı açıklamada, ellerinden gelen tüm gayreti gösterip yerel seçimlere odaklandıklarını ve plan, proje, strateji belirleme çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

HALK YÖNETİMDEN MEMNUN DEĞİL

Son günlerde Kütahya halkı bir çok sorunla karşılaşmış böylece belediye yönetimi ile gerginlik yaşamışlardı.

Hastane yerinin belirlenememesi,havalimanına giden servis otobüslerinin kaldırılması daha sonra vatandaşların tepkisiyle geri adım atılarak servis araçlarının hizmete devam etmesi ve toplu taşımadaki sıkıntılar halkın memnuniyetsizliğini açıkca ortaya koymuştu. (VİE)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com