Yerel seçime doğru

Yerel seçime doğru
AK Parti, ikisi büyükşehir, 35 ildeki ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı (1)

AK Parti, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ardahan, Artvin, Batman, Bilecik, Bolu, Burdur, Çankırı, Çorum, Elazığ ve Giresun'daki ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.

AK Parti'den yapılan yazılı açıklamaya göre, ilçelerin belediye başkan adayları şöyle:

-Adıyaman ilçe belediye başkan adayları

Besni: Eyüp Mehmet Emre

Çelikhan: Mustafa Bulut

Gerger: Arif Karatekin

Gölbaşı: Yusuf Özdemir

Kahta: Abdurrahman Toprak

Samsat: Yusuf Fırat

Sincik: Mehmet Buz

Tut: Ramazan Dinç

-Afyonkarahisar ilçe belediye başkan adayları:

Başmakçı: Ramazan Bozbaş

Bayat: Abdullah Ertekin

Bolvadin: Fatih Kayacan

Çay: Mevlüt Çınar

Çobanlar: Salih Alaka

Dazkırı: Ertan Demirsoy

Dinar: Yener Yaşar Emeksiz

Emirdağ: Cengiz Pala

Evciler: Şevki Karataş

Hocalar: Ali Arslan

İhsaniye: Lokman Ekici

İscehisar: Mustafa Çibik

Kızılören: Ahmet Pekşen

Sandıklı: Mustafa Çöl

Sinanpaşa: Murat Karakoyun

Sultandağı: Metin Kumcu

Şuhut: Recep Bozkurt

-Ağrı ilçe belediye başkan adayları:

Diyadin: Mehmet Ali Ağrı

Doğubayazıt: Hikmet Şahin

Eleşkirt: Sebahattin Sarı

Hamur: Cezmi Ergül

Patnos: Cem Afşin Akbay

Taşlıçay: İsmail Taşdemir

Tutak: Zülfikar Çiftçi

-Aksaray ilce belediye başkan adayları:

Ağaçören: Tuncay Atak

Eskil: Niyazi Alçay

Gülağaç: Faruk Teymen

Güzelyurt: Ünal Demircioğlu

Ortaköy: Bekir Tekcan

Sarıyahşi: Fatih Ünsal

-Amasya ilçe belediye başkan adayları:

Göynücek: Kemal Şahin

Gümüşhacıköy: Mustafa Saatçi

Hamamözü: Mehmet Canıbek

Merzifon: Mehmet Kadri Aydınlı

Suluova: Fatih Üçok

Taşova: Bayram Öztürk

-Ardahan ilçe belediye başkan adayları:

ÇIldır: Mehmet Fatih Kılınç

Damal: Nevriye Derdiyok

Göle: Akın İsmailoğlu

Hanak: Gürhan Kurukaya

Posof: Cahit Ulgar

-Artvin ilçe belediye başkan adayları:

Ardanuç: Hasan Aslan Demirci

Arhavi: Coşkun Hekimoğlu

Borçka: Aslan Atan

Hopa: Nedim Cihan

Murgul: Hasan Çavuş

Şavşat: Ahmet Sinan Öztürk

Yusufeli: Eyüp Aytekin

-Batman ilçe belediye başkan adayları:

Beşiri: Sait Karabulut

Gercüş: Şehmus Dilzan Ekmen

Hasankeyf: Abdulvahap Kusen

Kozluk: Mehmet Veysi Işık

Sason: Muzaffer Arslan

-Bilecik ilçe belediye başkan adayları:

Bozüyük: Fatih Bakıcı

Gölpazarı: Semih Yavuz

İnhisar: İsmail Cambaz

Osmaneli: Münür Şahin

Pazaryeri: Muzaffer Yalçın

Söğüt: Osman Yılmaz

Yenipazar: Cengiz Arıkan

-Bolu ilçe belediye başkan adayları:

Dörtdivan: Hasan Uzunoğlu

Gerede: Mustafa Allar

Göynük: Kemal Kazan

Kıbrıscık: Kemal Aktaş

Mengen: Ramazan Albaş

Mudurnu: Metin Soygür

Seben: Süleyman Özbağ

Yeniçağa: Recayi Çağlar

-Burdur ilçe belediye başkan adayları:

Ağlasun: Ali Ulusoy

Altınyayla: Ahmet Serttaş

Bucak: Süleyman Mutlu

Çavdır: Mustafa Uysal

Çeltikçi: Rıza Yanar

Gölhisar: Ramazan Canural

Karamanlı: Fatih Selimoğlu

Kemer: Durmuş Erdem

Tefenni: Ömer Okatan

Yeşilova: Yılmaz Gürcan

-Çankırı ilçe belediye başkan adayları:

Atkaracalar: Rifat Altuntop

Bayramören: Rıfat Adaşoğlu

Çerkeş: Hasan Sopacı

Eldivan: Hüseyin Kantaş

Ilgaz: Mehmet Öztürk

Kızılırmak: Bayar Soysal

Korgun: Halil Öz

Kurşunlu: Şakir Kaymak

Orta: Bayram Yavuz Onay

Şabanözü: Ali Çapçı

Yapraklı: Ali Hasekioğlu

-Çorum ilçe belediye başkan adayları:

Alaca: Muhammet Esat Eyvaz

Bayat: Ekrem Ünlü

Boğazkale: Osman Tangazoğlu

Dodurga: Bekir Kılıç

İskilip: Recep Çatma

Kargı: Zeki Şen

Laçin: Erdal Altuntaş

Mecitözü: Yaşar Kabakçı

Oğuzlar: Ali Uyanık

Ortaköy: Taner İsbir

Osmancık: Hamza Karataş

Sungurlu: Selahaddin Uzunkaya

Uğurludağ: Kenan Genç

-Elazığ ilçe belediye başkan adayları:

Ağın: Mustafa Yentür

Alacakaya: Ali Tekdemir

Arıcak: Hamit Temizsoy

Baskil: İhsan Akmurat

Karakoçan: Nurettin Arslan

Keban: Fethiye Atlı

Kovancılar: Hacı Akpınar

Maden: Orhan Yavuz

Palu: Mehmet Sait Dağoğlu

Sivrice: Ebubekir Irmak

-Giresun ilçe belediye başkan adayları:

Alucra: Asım Kaymakçı

Bulancak: Recep Yakar

Çamoluk: Savaş Akarçeşme

Çanakçı: Tuncay Kasım

Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu

Doğankent: Nurettin Günay

Espiye: Mustafa Karadere

Eynesil: Coşkun Somuncuoğlu

Görele: Tolga Erener

Güce: Aytekin Geçgel

Keşap: Mehmet Emür

Piraziz: Hayri Özdemir

Şebinkarahisar: Şahin Yılancı

Tirebolu: Abdullah Karapıçak

Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu

(Sürecek)

Muhabir: Enes Kaplan
Yayınlayan: Hüseyin Doğru

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
  • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
  • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
  • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
  • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
  • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
  • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
  • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
  • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
  • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
      • Çok Okunanlar
          Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
          Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
          E-Posta: info@sansursuzhaber.com