Yerini beğenmedi protokolu terk etti!

Yerini beğenmedi protokolu terk etti!
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına katılan AKP Zonguldak Milletvekili Ercan Candan, protokoldeki yerini beğenmeyince tören alanını terk etti.

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına katılan AKP Zonguldak Milletvekili Ercan Candan, protokoldeki yerini beğenmeyince tören alanını terk etti. Candan, bayramlaşmada ise Kaymakam İbrahim Çay'dan sonra 2'nci sırada yer aldı. Sabah, ilçe merkezindeki Atatürk Anıtı'nda gerçekleştirilen çelenk koyma töreninin ardından Devrim Bulvarı'ndaki kutlamalara geçildi. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Karadeniz Bölge Komutan Vekili Deniz Kıdemli Albay Yalçın Enç, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, protokolün önünde kendileri için ayrılan koltuklara otururken, diğer protokol ve izleyiciler için de arkada yer hazırlandı. Ancak AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, Ereğli Başsavcısı Zülkarneyn Kısık'ın yanında kendisi için ayrılan sandalyeye oturmadan tören alanından ayrıldı. Birkaç partili ve vatandaşla tokalaştıktan sonra tören alanını terk eden Candan'ın adının yazılı olduğu sandalye boş kalırken, Kaymakam Çay, Başkan Posbıyık ve Albay Enç, halkı selamlayarak bayramlarını kutladı.

BAYRAMLAŞMADA 2'NCİ SIRADA YER ALDI

Yerini beğenmediği gerekçesiyle töreni izlemeden alandan ayrıldığı ileri sürülen Milletvekili Ercan Candan, Ereğli Kaymakamlığı'nın Ramazan Bayramı nedeniyle Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlediği bayramlaşma töreninde ise hazır bulundu. Candan, buradaki bayramlaşmada Kaymakam İbrahim Çay'dan sonra ikinci sırada yer aldı. Candan'ın ardından Albay Yalçın Enç ve Belediye Başkanı Halil Posbıyık sırada yer aldı ve kutlamaları kabul etti

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com