Yerköy Belediye Başkanı Ağaoğlu Ve CHP İlçe Başkanı Yılmaz’dan Hastane Başhekimine Ziyaret

Yerköy Belediye Başkanı Ağaoğlu Ve CHP İlçe Başkanı Yılmaz’dan Hastane Başhekimine Ziyaret
Yozgat’ın Yerköy İlçe Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu ve CHP Yerköy İlçe Başkanı Sancak Yılmaz, Yerköy Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Sayit Usul’u ziyaret etti.

YOZGAT - Yozgat’ın Yerköy İlçe Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu ve CHP Yerköy İlçe Başkanı Sancak Yılmaz, Yerköy Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Sayit Usul’u ziyaret etti.

Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, CHP Yerköy İlçe Başkanı Sancak Yılmaz, başhekimlik görevine geldiği günden itibaren yaptığı özverili çalışmalarla Yerköy Devlet Hastanesini hem fiziki hem de personel yönünden büyük katkı sağlayan Başhekim Sayit Usul’a teşekkür ettiler. Ziyarette, CHP İlçe Başkanı Sancak Yılmaz, Ana Muhalefet Partisi olarak milletin yararına yapılan tüm hizmetleri sonuna kadar desteklediklerini belirterek, “Gerek başhekimiz olsun gerekse hastane personelimiz olsun, Yerköy ve Yerköylüye yakışanın en iyi şekilde hizmet etmektedirler. Bu gerek CHP ilçe camiamız olsun gerekse Yerköylü olarak göğsümüzü kabartmaktadır. Bu vesile ile Başhekimimiz Sayit Usul hocamıza ve hastane personelimizi öz verili çalışmalarından dolayı teşekkür eder başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, Yerköy halkının her şeyin en iyisini hak ettiğini belirterek, “Hastane Başhekimimiz Sayit Usul bu modernlik konusunda üzerine düşenin en iyisini başarı ile yerine getirmiştir. Hastane kişinin değil tüm hemşerilerimizindir. Hastanemizi modern hale getiren, ilçe halkına en iyi hizmeti vermek için gayret eden Başhekimizi Sayit Usul ve personeline teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaretlerinden ve düşüncelerinden dolayı Belediye Başkanı Ağaoğlu ve CHP İlçe Başkanı Sancak Yılmaz’a teşekkür eden Yerköy Devlet Hastanesi Başhekimi Sayit Usul, amaçlarının Yerköy halkına en iyi sağlık hizmeti vermek olduğunu bunun için de ellerinden gelen gayreti göstermeye çalıştıklarını söyledi.

Daha sonra Başhekim Usul, Belediye Başkanı Ağaoğlu, CHP İlçe Başkanı Yılmaz ve İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Cibelek’e Yerköy Devlet Hastanesine yapılan oyun parkı ve dinlenme yerlerini gezdirdi.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com